اقدامات یک جانبه اسرائیل به ضمیمه زمین در کرانه باختری را به مخاطره می اندازد حمایت آمریکا از پیشنهاد طرح برای منطقه, سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن گفته است.

“اسرائیل منوط به تکمیل [از] یک فرایند نقشه برداری توسط مشترک اسرائیلی-آمریکایی کمیته. هر عمل یک طرفه پیش از اتمام این کمیته روند به خطر می اندازد طرح و امریکایی به رسمیت شناختن” فریدمن گفت: در یک پیام ارسال شده در توییتر.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در روز شنبه اعلام کرد که دولت او آغاز شده بود به رسم نقشه های زمین در کرانه مطابق با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد طرح صلح. قضاوت توسط فریدمن پیام به نظر می رسد که واشنگتن گرفته است موضوع را با محروم بودن از این فرایند به طور بالقوه می تواند برداشت برای حمایت از این طرح اگر اسرائیل درآمد حاصل تنهایی است.

این منطقه در حال نقشه برداری شامل تمام اسرائیل را غیر قانونی شهرک سازی در دره اردن. فلسطینی مشاهده این سرزمین به عنوان حق آنهاست که شامل بخشی از یک دولت آینده.

همچنین در rt.com راجر واترز تبلیغات ممنوع لیگ اصلی بیس بال پس از اعتراض از گروه یهودی

“تنها نقشه است که می تواند پذیرفته شده به عنوان نقشه فلسطین روی نقشه فلسطین در مرزهای سال 1967 به پایتختی قدس” گفت: نبیل ابو Rudeinah سخنگوی محمود عباس.

فلسطینی خشم بیش از این به اصطلاح “معامله قرن’ در حال حاضر منجر به حوادث خشونت بار در کرانه غربی و بیت المقدس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی