سفارتخانه ها و کنسولگری ها به لغو تمام روال ویزا قرار ملاقات در بسیاری از کشورها بیش از coronavirus

وزارت امور خارجه ایالات متحده به حالت تعلیق همه “روال” ویزای ملاقات در سفارتخانه ها و کنسولگری ها در “بسیاری از کشورها” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس امیدوار به از سرگیری “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.’

تعدادی از سفارتخانه های آمریکا در سراسر جهان را به حالت تعلیق در روال ویزا خدمات با توجه به کروناویروس اقدامات وزارت امور خارجه ایالات متحده تایید کرد در روز چهارشنبه. یک سخنگوی وزارت کاهش یافته و به یک تعداد دقیق اما گفت که “بسیاری از کشورهای” تحت تاثیر قرار خواهد. اورژانس خدمات ویزا خواهد در دسترس باقی می ماند “به عنوان منابع اجازه می دهد” در حالی که ما شهروندان ادامه خواهد داد برای دریافت خدمات او روشن است.
تعلیق را تحت تاثیر قرار هر دو مهاجر و غیر مهاجر خدمات ویزا در سفارتخانه ها در کشورهای با وزارت امور خارجه آمریکا سفر مشورتی سطح 2, 3 یا 4 با توجه به بیانیه های قبلی از سفارت آمریکا در کره جنوبی.

از روز شنبه که شامل حدود 100 کشورهایی که هشدارهای صادر شده است, با توجه به وزارت امور خارجه آمریکا سایت. در کره جنوبی که شاهد بیشترین تعداد عفونت در آسیا در خارج از چین, سفارت قرار ملاقات لغو خواهد شد از دوشنبه رویترز گفت.

“ما رزومه روال ویزا خدمات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما قادر به ارائه یک تاریخ خاص در این زمان” این گروه در بیانیه ای گفت: ارسال به توییتر.

آمریکا ممنوع ورود افراد خارجی که سفر از طریق کشور چین, ایران و اتحادیه اروپا در دو هفته قبل.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de