“ما دموکراسی در محل کار’: دیده بان, نوادا, انجمن روابط مشخص بودن یک عرشه از کارت های

روابط در نوادا انجمن سایت مشخص بودن نقشه کشی از یک عرشه از کارت های عجیب و غریب ویدئوها در حال خروج از مردمی خاراندن سر خود را در سردرگمی.

ویدئوها در آینده از نوادا انجمن سایت به عنوان آرا شمارش شده به تصمیم می گیرید که چه کسی برنده سوم نبرد بزرگ برای نمایندگان در این مسابقه به پیروزی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی و آن را افراد آگاه از یک قطعه خاص از تجهیزات در حال استفاده توسط حوزه کاپیتان — یک عرشه از دو کارت در.

در حالی که سوال ویدئوها نشان داد روابط در انجمن سایت در آیووا مشخص بودن پرتاب سکه نوادا مناسب به دنبال یک عرشه از دو کارت به شکستن روابط.

نوادا حزب دموکرات ارائه شده کاپیتان با عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از کارت و در مورد دو انجمن گروه های بستن هر دو گروه قرعه کشی از عرشه و بالاترین کارت برنده است. اگر به همان تعداد کشیده شده است و سپس با توجه به عامل تعیین کننده با بالاترین به پایین ترین بودن: پیک قلب الماس باشگاه است.

هر عرشه باید حوصلگی هفت بار قبل از هر کسی به تساوی از آن jokers و آموزش کارت برداشته شده از قبل.

استراتژی استفاده شده است که از سال 2008 توسط حزب دموکرات اما آن داده نشده است, و بسیاری از ایمان در سیستم.

“اگر میخوای باید پس من باید اعتراف این نوع از خنک که نوادا متمایل به آن قمار هویت با ساخت آن یک قرعه کشی کارت” ملی بررسی جف Blehar توییتی در مورد سیستم.

مختلف, نوادا, سایت شده اند مجبور به کشیدن کارت ترفند.

“نوادا دموکراسی در محل کار” دیلی تلگراف ویرایشگر بن رایلی اسمیت توییتی در واکنش به یک کراوات در رنو نوادا.

یک نماینده برای برنی گروه کشیده دو در حالی که یکی برای پیت Buttigieg انتخاباتی کشیده سه در این ویدئو به Buttigieg اضافی نماینده. عجیب, فقط قبل از کارت کشیده شد آن اعلام شد که مطلب کم بود. به طور معمول, آنها کارت های بالا.

“شما دموکراسی در محل کار” ان بی سی نیوز’ Sahil Kapur sarcastically اضافه شده است.

“هورا برای جهان آزاد!” یکی از کمیته های پارلمانی ناظر نوشت: در یکی دیگر از سایت که در آن ساندرز ” و بایدن انتخاباتی تا به حال به منظور جلب بیش از یک کراوات. در این فیلم شنیده می شود که مطلب بالا هستند به این معنی که قوانین دقیقا در سراسر هیئت مدیره هنگامی که آن را می آید به این ادم سیستم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی