وزیر دفاع مسائل دستور توقف همه مسافرت و جنبش در خارج از کشور تا 60 روز افغانستان, برداشت ادامه خواهد

وزیر دفاع علامت Esper مطرح کرده است توقف جنبش منظور توقف تمام سفر خارج از کشور برای مقامات اما او اصرار دارد که افغانستان عقب نشینی خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

Esper کرده است به رویترز گفت توقف جنبش سفارش در جایی است که برای ما نیروهای پرسنل غیر نظامی و خانواده های آنها, اما, افغانستان, جنبش خواهد بود یک استثنا. منظور این است که به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus درون نظامی را دارند.

ارتش ایالات متحده در حال حاضر محدود حرکت سربازان در خارج از کشور در مناطق متاثر از coronavirus مانند اروپا و آسیا و همچنین خارج از کشور لغو شد تمرینات نظامی به عنوان بخشی از یک تلاش برای ارزیابی مجدد که در آن پرسنل و تجهیزات مورد نیاز به صورت متمرکز در شیوع.

از صبح روز چهارشنبه 227 اعضای خدمات تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

همچنین در rt.com ما توقف استقرار & به یاد می آورد از نیروهای ناتو بزرگترین مته ‘مدافع اروپا 2020’ با توجه به کروناویروس تهدید

Esper قبلا اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته که اگر coronavirus ادامه گسترش آن در زمان رای دادن و سپس آن را می تواند یک “تاثیر بر آمادگی نظامی.” اما او انتظار دارد ارتش به ادامه قادر به انجام ملی ماموریت.

افغانستان خروج بخشی از یک طرح صلح میان آمریکا و طالبان. این طرح به آرامی قرعه کشی پایین ما حضور نظامی از 13,000 فقط 8,600 تا پایان تابستان و سپس برای انجام یک گزارش پیشرفت در مورد اینکه آیا حضور آنها در کشور مورد نیاز برای اطمینان از عدم حمله آمریکا در حال برنامه ریزی شده است.

همچنین در rt.com ما دفاع Sec اذعان نظامی آمادگی می تواند تحت تاثیر Covid-19 اصرار پنتاگون هنوز هم می تواند انجام ‘ملی ماموریت’

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی