در پنتاگون جلسه روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper نشان داد که coronavirus می تواند تاثیر آمادگی نظامی این کشور اگر گسترش ویرانگر بیماری نمی کند.

“اگر این بیماری همه گیر در ادامه در مقیاس و دامنه برخی از آنچه پیش بینی شده در طول زمان, شما می توانید شروع به دیدن تاثیر بر [نظامی] آمادگی” گفت: Esper هر چند او افزود: پیش بینی نیست نظامی که تحت تاثیر قرار به اندازه کافی برای آن را ناتوان از انجام “ملی ماموریت.”

بخشی از ارتش ایالات متحده مسئولیت ها در طول همه گیر خواهد شد راه اندازی بیمارستان در شهرهایی مثل نیویورک و سیاتل Esper نشان داد.

وزیر می گوید که او را در انتظار تایید از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به حرکت به جلو با برنامه است.

“ما در حال حرکت بود از این هفته به,” او گفت.

همچنین در rt.com FEMA پاکستان به ‘حمله بهداشت و ایمنی’ از آمریکایی ها در سرما لغزش به عنوان تهمت فعال گارد ملی به نبرد Covid-19 (تصویری)

نظامی است که در حال حاضر بر روی زمین در شهرهایی مثل نیویورک برای کمک به گسترش بیمارستان ظرفیت شیوع بیماری مرگبار در آمریکا. Esper اعتراف کرد که پنتاگون “نمی تواند پاسخگویی نیازهای همه” هنگامی که آن را به می آید متحده درخواست کمک کند. تمام درخواست ها از طریق FEMA که در آن آنها طبقه بندی شده با توجه به اولویت.

Coronavirus گسترش است کاهش کارکنان در واقع خدمت در پنتاگون در حدود 60 درصد است. Esper می گوید هزاران نفر از آزمون انجام می شود هر روز به ما خدمات اعضای این بیماری با آزمایشگاه های متعدد به طور خاص تعیین شده برای انجام آزمون.

ما وزارت دفاع نشان داده شد که 133 سربازان قرارداد coronavirus است که زیادی از سربازان ارتش در 67 روز جمعه اعلام کرد که قرارداد این بیماری است. هفت سرباز باقی می ماند بستری در حالی که چهار بهبود یافته اند.

همچنین در rt.com Coronavirus همه گیر است ‘شتاب’ هشدار می دهد که به عنوان رئیس جهانی مرگ و میر را نگه می دارد به سرعت در حال افزایش

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de