آمریکا اعلام کرده است در حال انجام coronavirus شیوع بهداشت عمومی اورژانس محدود کردن نقطه ورود به ورودی چینی پرواز و ممنوعیت از ورود برخی از اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته.

“من امروز اعلام کرد که coronavirus ارائه اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت, اعلام کرد این اقدام در روز جمعه. او تاکید کرد که این حرکت بود که “اثری از چین و سازمان بهداشت جهانی” اعلام کرد که یک بهداشت جهانی بحران در روز پنج شنبه.

مرگ و میر از این رمان ویروس که در چین نشات گرفته است پریدم به 259 آن را به عنوان گسترش به بیش از 20 کشور از جمله آمریکا.

تحت اورژانس هیچ یک از شهروندان که در سفر به چین هوبئی که در آن به آن را حذف به سرچشمه خواهد بود موضوع را به “تا 14 روز از اجباری قرنطینه” آذر گفت.

همچنین در rt.com جشن در زمان طاعون ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی چین می گوید coronavirus برای ما خوب است اقتصاد

با این حال او اشاره کرد که آن دسته از شهروندان آمریکایی که در چین اما در خارج هوبئی را کمتر خشن محدودیت. آنها را مجبور به رفتن هر چند “فعال ورود سلامت غربالگری در انتخاب تعداد بنادر از ورود” و رعایت “تا 14 روز تحت نظارت خود قرنطینه” به جای.

تنها هفت فرودگاه تعیین شد به عنوان بنادر از ورود به ایالات متحده محدود پرواز از چین است. این Atlanta, هونولولو, Los Angeles, San Francisco, سیاتل, جان اف کندی فرودگاه بین المللی در نیویورک و o’hare International Airport, در, شیکاگو, اقدام معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli اعلام کرد.

به جز خانواده هر کدام از ما شهروندان یا ما دائم ساکنان دیگر بیگانگان که چین سفر قبلی 14 روز خواهد بود تبدیل شده به دور آنها به عنوان تلاش برای ورود به ایالات متحده برای مدت زمان اضطراری, آذر گفت.

واشنگتن سفر جدید محدودیت آمد و پس از یک فرد به فرد انتقال coronavirus ثبت شد در خاک ایالات متحده. شیکاگو مرد تا به حال قرارداد آنفولانزا مانند 2019-nCoV از همسرش که به تازگی از سفر به ووهان هوبئی.

هفتم تایید coronavirus مورد در آمریکا گزارش شده در شمال کالیفرنیا روز جمعه هنگامی که یک مرد آزمایش مثبت برای این ویروس پس از سفر به چین است. علاوه بر این ده ها تن از آمریکایی ها بودند که به تازگی تخلیه از ووهان بر روی یک هدف خاص چارتر هواپیما در حال حاضر در حال نظارت همراه با نمرات دیگر موارد ممکن است در سراسر حداقل 26 ایالت آمریکا است.

همچنین در rt.com چین را محکوم کرد ‘واقعا معنی” ما هشدار سفر به عنوان coronavirus اجرا می شود شایع

تلاش های آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس اعمال محدودیت در سفر هوایی نشسته بود به خوبی با پکن است. و اشاره کرد که که خواست کشورها برای جلوگیری از محدودیت های مسافرتی, چینی, وزارت امور خارجه انجام می دهد و ما را سرکوب به عنوان “واقعا چیست.”

ما تجارت وزیر ویلبر راس نیز مطرح شده برخی ابرو قبل از آن زمانی که او پیشنهاد کرد که شیوع این بیماری می تواند به نفع اقتصاد ایالات متحده با سرعت بالا بازگشت از مشاغل از آسیا به آمریکای شمالی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی