ما طلبانه سوء استفاده’ Covid-19 به بی اعتبار ساختن سوریه, دولت و سازمان ملل متحد را کمک به آن مسلح پروکسی و روسیه و سوریه MoD

آمریکا weaponized coronavirus همه گیر به انفجار دمشق’ و تلاش برای تامین دوستانه خود گروه های مسلح با سازمان ملل متحد کمک های, به جای کمک به پناهندگان روسیه و سوریه ارتش می گویند.

سر از روسیه HQ هماهنگی بازگشت پناهندگان سوری میخائیل Mizintsev و سوری حسین Makhlouf ساخته شده خود را در بیانیه مشترک روز جمعه.

ایالات متحده همچنان به طلبانه بهره برداری از این مشکل جهانی [از Covid-19] برای بی اعتبار ساختن دولت سوریه با راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در مورد ناتوانی خود را به طور موثر مبارزه با گسترش coronavirus در کشور است.

این مقامات با اشاره به این که تا کنون تنها 19 نفر تست مثبت برای coronavirus در دولت-مناطق تحت کنترل. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در اوایل این ماه آن است که “همکاری نزدیک” با ایران را برای وزارت بهداشت به منظور ارتقاء کشور آمادگی و پاسخ به Covid-19.

همچنین در rt.com “نادرست و ساخته’: سوریه انتقاد OPCW گزارش سرزنش آن برای سال 2017 سلاح شیمیایی

در ضمن Mizintsev و Makhlouf متهم ما از سنجاق “مسئولیت برای بدتر شدن وضعیت اپیدمیولوژیک در مکان هایی مانند Rukban و al-Hol اردوگاه های پناهندگان” در دمشق.

این Rukban اردوگاه واقع شده است در وسط یک بیابان در سوریه جنوب شرقی در نزدیکی ما al-Tanf پایگاه نظامی و سوریه و اردن مرز. اردوگاه نهفته در درون 55km (34 مایل) ‘deconfliction منطقه’ راه اندازی توسط سربازان آمریکایی. Al-Hol است در دور قسمت شمال شرقی این کشور در مرز عراق در منطقه تحت کنترل آمریکا-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک (SDF).

روسای جمهوری روسیه و سوریه مقر کار بر بازگشت پناهندگان استدلال کرد که با توجه به قوانین بین المللی بشردوستانه ایالات متحده است که “مسئولیت کامل” برای کمک به پناهندگان در خاک آن کنترل. در همان زمان بر خلاف مناطق حکومت دمشق ایالات متحده کنترل بخش هایی از سوریه “هیچ کنترل بیماری آنچه” گفتند.

همچنین در rt.com ‘هیچ اومانیسم یا دموکراسی”: وزارت امور خارجه روسیه از سیاستهای غرب و آمریکا برای تمایل به بهره برداری از’ Covid-19 بحران در ونزوئلا

با استناد به شهادت از پناهندگان که از al-Tanf منطقه روسیه و مقامات سوریه گفت که مردم در Rukban “عملا هیچ شانسی برای بقا باید یک بیماری همه گیر شروع به این دلیل که کمک های پزشکی ایستگاه ها بسته است و هیچ مواد مخدر و پزشکان واجد شرایط است.”

روسیه و سوریه بارها و بارها خواست Rukban را تخلیه کردند و سازمان ملل متحد ابراز آمادگی برای تسهیل این روند است. به عنوان بیانیه امتیاز واشنگتن موفق به همکاری با تلاش های به پناهندگان را از اردوگاه خارج و به طور موثر مختل روند تخلیه. وزارت امور خارجه ایالات متحده را رد کرده است این اتهامات در گذشته اصرار دارد که آن را متوقف نمی شود هر کسی از ترک Rukban.

روسیه و مقامات سوریه نیز اشاره کرد که آن را “فراتر از ریاکارانه” از آمریکا به تقاضای دولت سوریه برای بهبود اوضاع انسانی بر روی زمین در حالی که “حفظ غیر قانونی آمریکا که مانع احیای سیستم بهداشت و درمان در سوریه است.”

بیش از آخر هفته های ائتلاف به رهبری ایالات متحده اعلام کرد که آن را تحویل داده بود حدود 1.2 میلیارد دلار ارزش Covid-19 پیشگیری از تجهیزات به دو بیمارستان و همچنین به SDF برای کمک به آنها را اجرا بازداشتگاه به دولت اسلامی (که قبلا ISIS) تروریست ها در سوریه, Al-استان حسکه که در آن al-Hol نیز واقع شده است. Mizintsev و Makhlouf استدلال کرد که ایالات متحده می تواند فقط به عنوان به خوبی ارائه شده است بسیار مورد نیاز کمک به Rukban و al-Hol به طور منظم.

پاسخ واضح است: آمریکایی ها درست هدف این است که برای ارائه به سازمان ملل متحد تحویل مواد غذایی و دیگر کالاهای حیاتی به شبه نظامیان آنها کنترل” گفتند.

همچنین در rt.com Pompeo می گوید: “هیچ تحریم’ جلوگیری از Covid-19 کمک به ایران به عنوان ما بلوک $5bn صندوق بین المللی پول وام و نادیده تماس به لغو مجازات

سازمان ملل متحد شده است هشدار درباره بی پایان شرایط زندگی در Rukban و al-Hol که در آن مردم مجبور به تحمل کمبود منابع اولیه و مواد غذایی و آب و هوایی شدید. سال گذشته آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) سخنگوی Andrej Mahecic توصیف Rukban به عنوان “یک مرد هیچ زمین” که در آن “حتی اساسی ترین بهداشت و درمان وجود ندارد و به طور کلی سلامت در شرایط فاجعه بار است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im