ما برش که بودجه خواهد شد ‘تضعیف’ تلاش های بین المللی برای مقابله با پاندمی در “لحظه بحرانی’ – پکن

پکن لعنتی ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای برش بودجه برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار این امر پیامدهای جدی برای جهانی Covid-19 پاسخ.

سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: مبارزه با کروناویروس در حال حاضر “در لحظه ای بحرانی” گزارش AFP. آمریکا تصمیم به خروج بودجه از این خواهد شد که “تضعیف همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر” است که باعث می شود چین “به طور جدی نگران است.”

ژائو افزود که چین خواستار “ایالات متحده را صادقانه انجام مسئولیت های خود و تعهدات و حمایت از این که رهبری بین المللی علیه این بیماری همه گیر” به دلیل این که در حال پخش یک “نقش بیبدیل.”

همچنین در rt.com که یکی از بهترین سرمایه گذاری های: آلمانی FM انفجار ما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش سلامت سازمان بودجه

انتقاد می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تعلیق کمک های مالی که تا اطلاع ثانوی. با توجه به رئیس جمهور جیر سازمان “واقعا آن را منفجر” زمانی که در پاسخ به شیوع کروناویروس. در همان توییت او همچنین متهم به بدن بودن “بسیار چین محور” در اقدامات خود.

ما در طول تاریخ شده است تا کنون بزرگترین کمک کننده به این سازمان کمک نزدیک به 400 میلیون دلار به این که 6 میلیارد دلار بودجه سالانه. ایالات متحده همچنین در حال حاضر است که تا کنون بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد – 601,472 تا کنون و 24,429 Covid-19-مربوط به مرگ و میر.

این است که کشور خواست به “سیاسی” بحران در حالی که دیگر بازیگران بین المللی نیز جلو آمده و به انتقاد از تهمت تصمیم به قطع امریکا بودجه. انجمن پزشکی آمریکا به نام این حرکت یک “خطرناک گام در جهت اشتباه” در حالی که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا Josepp Borell گفت که اتحادیه اروپا “عمیقا متاسف” مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن توقف که بودجه را متهم به سلامت بدن از همکاری با چین برای ‘پوشش’ Covid-19 شیوع

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de