ما coronavirus در صدر تلفات 100,000 به عنوان سیاست الشعاع غم

Covid-19 ادعا کرده بیش از 100,000 زندگی در ایالات متحده آخرین آمار و ارقام نشان می دهد مارک دیگری تیره نقطه عطف در این بیماری همه گیر — که شده است به طور فزاینده سیاسی در اجرا به ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

ما مرگ و میر در حال حاضر در 100,276 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز اضافه کردن برخی از 1,401 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. فقط خجالتی از 1.7 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس کشنده در سراسر کشور.

به عنوان مرگ و میر عبور از 100,000 علامت معاون سابق رئیس جمهور و 2020 دموکراتیک امیدوار جو بایدن با صدور ویدئویی از پیش ضبط شده پاسخ آنلاین. در حالی که در این پست به معنای به اشتراک گذاری در کشور را در غم و اندوه بایدن را از دست ندهید در این فرصت به نمره امتیاز سیاسی در برابر رقیب انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن همه بدتر با دانستن این است که یک نقطه عطف سرنوشت ساز ما باید هرگز رسیده – است که می تواند اجتناب شده است,” او گفت: “با استناد به یک مطالعه که به 36,000 زندگی می تواند ذخیره شده “اگر دولت در عمل به حال فقط یک هفته زودتر … و آیا آنچه در آن بود به انجام.”

همچنین در rt.com کومو سرزنش و خانه های پرستاری پس از Covid-19 سفارش که به کشته شدن بیماران – پس از از بین بردن آن را از سایت

در سراسر راهرو رئیس جمهور و شخص اوباما را نیز در بر داشت راه به نوبه خود به سلامت از بحران سیاسی خود را به نفع محوری رتبه-و-فایل علیه جارو مهار اقدامات اعمال شده توسط دموکراتیک فرمانداران در حالی که راه اندازی یک حمله لفظی در پکن بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر. در اوایل این ماه تهمت قول به توقف ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) با این استدلال آن را به حال pro-چین تعصب و که آن را کمک پکن به “پوشش” coronavirus شیوع اصرار آنها هر دو مقصر بحران است. چین و این که بارها و بارها این ادعا را رد کرده و گفت آنها پاسخ مناسب و شفاف است.

همچنین در rt.com کالیفرنیا بی خانمان مرگ و میر زاد و ولد به عنوان Covid-19 مستندات قطع دسترسی به مراقبت های پزشکی, مواد غذایی و بهداشت

در سراسر جهان coronavirus آلوده بیش از 5.6 میلیون نفر و کشته شدن برخی از 354 ، 000 فوت یک تناسب تعداد آنها در ایالات متحده است. به عنوان برخی از این کشور در بدترین نقاط شروع به فروکش اما شیوع شتاب در آمریکای جنوبی با این که هشدار قاره – و برزیل در خاص – است که به سرعت تبدیل شدن به جهان بالا کانون.

هر چند تعدادی از آزمایشات بالینی در حال انجام هیچ واکسن هنوز وجود دارد برای پاتوژن و کارشناسان هشدار داده اند که یک واکسن به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای حداقل یک سال نشان می دهد این بیماری همه گیر و سیاسی تنظیم می شوند برای خرد کردن در این ماه آمده است.

همچنین در rt.com مرگبارتر از Covid? پزشکان صدای زنگ به عنوان مستند خودکشی افزایش می یابد در آمریکا و مقامات بهداشتی می دانستم که این اتفاق می افتد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de