ما coronavirus مرگ و میر بیش از 3,000, دو برابر شدن فقط در 3 روز به عنوان برگ برنده برنامه ‘سخت’ قرنطينه

کشنده coronavirus کشته شدن بیش از 3000 آمریکایی, اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد با ما مرگ و میر دو برابر در یک دوره تنها سه روز به تمام 50 ایالت تقلا برای مقابله با شیوع بیماری.

شمارش بیش از 163,000 موارد در ایالات متحده دانشگاه جانز هاپکینز Covid-19 ردیاب قرار دادن کشور در 3,008 مرگ و میر در اواخر شنبه شب نزدیک به نیمی از آنها از نیویورک است که به سرعت تبدیل شدن به کشور عمده ویروسی کانون.

همچنین در rt.com نظامی آمریکا ارسال خواهد شد ‘سردخانه خدمات کارکنان به نیویورک برای مقابله با Covid-19 مرگ و میر به عنوان FEMA اعزام موبایل سردخانه کامیون

تاریکی نقطه عطفی بود که زمانی به عنوان مقامات در آریزونا و کنتاکی ده ها تن از کشورهای دیگر و شهرستانها با مستند اقدامات با فرماندار آریزونا mlb تحمیل یک جارو اقامت در خانه نظم و فرماندار کنتاکی اندی Beshear امضای یک فرمان اجرایی ترغیب ساکنان به ترک دولت است. برخی از 250 میلیون آمریکایی در حال حاضر به صورت مشابه محدودیت های مسافرتی در سراسر 30 متحده و یا حدود 75 درصد از کل جمعیت ایالات متحده را.

پس از بارها و بارها نشان می دهد فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل های طراحی شده برای محدود کردن گسترش ویروس می تواند آرام, عید پاک, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس البته در دوشنبه گفتن خبرنگاران این اقدامات را باید “سخت”و حداقل تا پایان مارس است و آمریکایی ها می تواند انتظار “به چالش کشیدن بار” بیش از ماه آینده.

دستورالعمل خواهد بود بسیار به آنها شاید حتی سخت تا کمی.

Anthony Fauci, عضو ارشد کاخ سفید Covid-19 نیروی کار و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این ویروس می تواند همچنان به مشکلات مطرح و حتی به سقوط – هشدار دوم ممکن است شیوع – اما افزود که این کشور بهتر خواهد بود مجهز به پاسخ که در آن نقطه.

همچنین در rt.com پنتاگون تایید برای اولین بار ارتش آمریکا مرگ از Covid-19

مهار تلاش های متمرکز در نیویورک که از اواخر که نزدیک به نیمی از کشور را تایید موارد گزارش شده با نیروی دریایی ارتش و گارد ملی کار فشار دولت بیمارستان ها شلوغ و morgues. نیوجرسی کالیفرنیا و میشیگان نیز تبدیل به عمده نقاط هر گزارش در بیش از 5000 عفونت.

در سراسر جهان این ویروس بیمار بیش از 784,000 نفر کشته و بیش از 37,600 عمدتا متمرکز در آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و چین – هر چند اکثر بیماران در کشور دوم باید پس از بهبود. جهانی بیماری تلفات صعود کرده است به سرعت در حال در روزهای اخیر شاهد ده ها هزار مورد جدید و هزاران مرگ و میر در هر روز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de