ما پلیس باقی می ماند آرام به عنوان معترضان ضربه دود در او صورت و به او انگشت وسط (تصویری)

یک ویدیو در گردش شده است در رسانه های اجتماعی نشان میدهد یک افسر پلیس باقی مانده آرام و جمع آوری به عنوان او بود احاطه بدبختانه و فریاد زد: در توسط گروهی از تظاهرکنندگان خشمگین.

دقیقه طولانی کلیپ ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که لباس افسر پلیس احاطه شده با آنچه به نظر می رسد یک گروه از معترضان با صدای بلند. آنها بارها و بارها بالا بردن انگشتان وسط خود را به افسر صورت سپر و ضربه دود سیگار در چهره اش. یک اشاره گر لیزری نیز با هدف در سر مرد. با وجود این حرکات تهاجمی افسر باقی می ماند آرامش و سکوت.

افسر شد و بنا به گزارش ها هدف قرار داده چرا که او حاضر به زانو زدن شده بود که خواستار شدند.

آن است که روشن نیست که در آن و زمانی که تصویری فیلم برداری شده بود اما افسر را نشان می گوید “ساکرامنتو پلیس.”

آمریکا شاهد تظاهرات گسترده و موجی از ضد پلیس احساسات بعد از دو مرد سیاه, جورج فلوید و Rayshard بروکس, درگذشت طول جداگانه botched دستگیری تلاش های سفید افسران. در چندین شهرهای بزرگ تظاهرات و راهپیمایی به دنبال شورش است که در طی آن اتومبیل های گشت و حتی حوزه پلیس بودند را به آتش کشیدند و یا تخریب.

Black Lives Matter فعالان اصرار دارند افسران به زانو زدن در افتخار از قربانیان خشونت پلیس. در برخی موارد ماموران در زمان به زانو در همبستگی با معترضان در حالی که در دیگران آنها را انتخاب کرد انجام این کار در تلاش برای د-تشدید وضعیت.

همچنین در rt.com ‘جنون مخلوط با نامردی’: پلیس بریتانیا یادداشت توصیه افسران به زانو زدن برای جلوگیری از ناخواسته ‘توجه’ از معترضان

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net