ما تایید بمب گذاری در عراق شیعه کاتا’eb حزب الله و شبه نظامیان پس از اعتصاب موشک در پایگاه در نزدیکی بغداد منجر به کشته شدن 2 سرباز

ما هواپیما بمباران پنج شبه نظامیان شیعه را در عراق در اقدامی تلافی جویانه برای زودتر مرگ دو ما اعضای خدمات و پرستار در یک حمله موشکی در کمپ تاجی در نزدیکی بغداد.

“پیش از آن در این شب ایالات متحده انجام شده دفاعی دقت حملات علیه کاتا نائب Hizbollah (KH) امکانات در سراسر عراق است. این حملات هدفمند پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی به میزان قابل توجهی کاهش توانایی خود را برای انجام حملات آینده در برابر عملیات ذاتی حل و فصل (OIR) نیروهای ائتلاف” وزارت دفاع آمریکا در بیانیه ای گفت: تایید گزارش های متعدد در رسانه های اجتماعی.

نام تجاری حملات “دفاعی و متناسب” آن گفت که پرواز راه اندازی شد در “پاسخ مستقیم به تهدید ناشی از ایران-حمایت باشیم.”

پیش از آن در روز پنتاگون سرزنش “هاشمی” در عراق شبه نظامیان شیعه برای چهار موشک حمله که به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن 14 بیشتر مردم است.

حملات انجام شده توسط جت های جنگنده به جای موشک ها یا هواپیماهای بدون سرنشین با توجه به ناشناس پنتاگون رسمی ذکر شده توسط Fox News. کاتا’eb حزب الله – یکی از نیروهای مردمی (PMF) شبه نظامیان که ما مقصر حمله به نیروهای خود در عراق است.

روز پنج شنبه در این حمله به دنبال یک سری از حملات هوایی علیه PMF موقعیت خود را در عراق استان انبار و فقط در سراسر مرز در سوریه در روز چهارشنبه که سرزنش در آمریکا توسط رسانه های محلی اما هرگز تایید توسط پنتاگون.

همچنین در rt.com جنگنده های منطقه هدف در نزدیکی سوریه در شهر Al-Bukamal و عراق استان انبار پس از حمله های موشکی در عراق پایه – گزارش

وزیر دفاع علامت Esper گفت: در روز قبل از آن که او با توجه به قدرت “را به انجام آنچه که ما نیاز به انجام” از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون توضیح بیشتر است.

در مجموع 18 راکت زده اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه به قتل دو, نیروهای نظامی ایالات متحده – که نام ساخته شده است نه عمومی و در عین حال – و یکی انگلیسی, ارتش, پرستار, پس از شناسایی به عنوان Lance Corporal برودی Gillon. پایه واقع 27km در شمال بغداد توسط آمریکا در ائتلاف برای آموزش نیروهای امنیتی عراق.

این PMF عمدتا متشکل از عراق و شبه نظامیان شیعه که مبارزه در کنار عمدتا سنی ارتش عراق شده اند و به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بخشی از آن از ماه مارس سال 2018 است. ایالات متحده در نظر آنها ایران پراکسی چرا که آنها دریافت کرده اند نظامی و حمایت مالی از تهران در مبارزه علیه “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) تروریست ها.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه پنتاگون به انجام آنچه که ما نیاز به انجام’ پس از حمله آمریکا و بریتانیا به نیروهای نظامی در عراق – وزیر دفاع Esper

این PMF نیز مقصر حمله به K-1 پایه خارج از کرکوک در ماه دسامبر که به کشته شدن یک نظامی آمریکا و پیمانکار است. این باعث تشدید مارپیچی با ما راه اندازی حملات تلافی جویانه این PMF اقدام به طوفان سفارت آمریکا در بغداد تهمت سفارش هواپیماهای بدون سرنشین ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی و ایران در پاسخ به این که با راه اندازی موشک های بالستیک در برابر ما دو پایگاه در داخل عراق است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de