ما پخش گیل پادشاه دریافت کرده است تهدید به مرگ در میان واکنش بیش از یک مصاحبه که در آن او در مورد اتهامات تجاوز به عنف علیه اواخر NBA ستاره کوبه برایانت کینگ اچ اپرا وینفری گفته است.

شاه قرار گرفت و به یک مجموعه از آنلاین نقد بعد از فیلم پخش شده از CBS News مصاحبه با بازنشسته بسکتبال زنان ستاره لیزا لسلی.

در این کلیپ پادشاه می پرسد لسلی مورد تجاوز جنسی ادعا علیه برایانت در سال 2003 – اما که بعد از آن کاهش یافته است – و اینکه آیا آنها تحت تاثیر مشاهده برایانت میراث.

پادشاه که شرکت میزبان گل سرسبد CBS نشان می دهد ‘صبح’ در مواجهه آنلاین طوفان بیش, سوال – از جمله از رپرهای 50 سنت و اسنوپ داگ.

دومی صادر expletive-لادن در پیام تصویری به شاه که او در آن مارک او را “بد بو سگ-سر b*tch” و هشدار داد او را به “احترام به خانواده و پشت کردن… قبل از ما دریافت کنید.”

عصبانی شاه با صدور پیامی در روز پنج شنبه که در آن او گفت که کلیپ شده پخش “خارج از چارچوب” توسط کارفرمایان CBS و سوال در مورد تجاوز جنسی اتهامات علیه برایانت یک بخش کوچک از یک گسترده مصاحبه با WNBA ستاره لسلی.

“من شده است خواندن نظرات در مورد مصاحبه من با لیزا لسلی در مورد Kobe Bryant, و من می دانم که اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم, من می خواهم به شدت عصبانی با من بیش از حد” پادشاه گفت: در یک Instagram post.

“من میگردند. من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی است. نادانسته به نظر من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه – کاملا خارج از متن گرفته – و هنگامی که شما آن را ببینید که راه آن را بسیار نامطلوب. آن را نامطلوب به من. من حتی نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

“آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است بی اعتبار کردن او را در این زمان خاص و امیدوارم مردم درک کنند که” 65 ساله پخش اضافه شده است.

دوست و همکار جانباز پخش اپرا وینفری نشان داد در روز جمعه که شاه دریافت کرده بود تهدید به مرگ در میان ادعا می کند که او بی جهت تلاش برای لکه دار کردن برایانت میراث.

“او به خوبی انجام نمی شود. او در حال حاضر تهدید به مرگ و در حال حاضر سفر با امنیت و او احساس بسیار حمله” یک گریان وینفری گفت: ‘امروز’ نشان می دهد.

سابق لس آنجلس لیکرز ستاره برایانت درگذشت غم انگیز در سن 41 همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در ماه گذشته.

به عنوان یکی از بسکتبال بزرگترین تا کنون آیکون و به عنوان یک ورزشکار که نام فراتر ورزش خود برایانت مرگ ناشی از موجی از غم و اندوه و عزاداری در سراسر جهان است.

طرفداران در LA و فراتر از ادای احترام به پنج بار قهرمان NBA شد 18-زمان All-Star در طول 20 فصل با لیکرز و نشسته چهارم در همه زمان ها به ثمر رساند لیست.

همچنین در rt.com ‘دل شکسته و ویران’: LeBron James باز می شود تا در Instagram دنبال مرگ NBA افسانه کوبه برایانت

در حالی که برایانت میراث ستایش شد, نیز وجود دارد که بحث بر سر چه تاریخی تجاوز جنسی اتهامات علیه او باید درمان شود.

برایانت متهم شده بود در سال 2003 از تجاوز توسط یک جوان 19 ساله سیاه زن, هتل, سرایدار, در کلرادو. ادعا قربانی بعد تصمیم به پیگیری پرونده و به خارج از دادگاه حل و فصل با برایانت در سال 2005.

ستاره بسکتبال بود که 24 در زمان نگهداری آن برخورد شده بود با رضایت طرفین, اما بعدا گفت که او به رسمیت شناخته شده است که ادعا قربانی “نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من.”

در نور برایانت مرگ رسانه ها در بالا بردن این حادثه را به خطر انداخته اند خشم برایانت طرفداران بلکه اتهامات از یک عدم همدردی نسبت به خانواده عزادار کرد.

خبرنگار واشنگتن پست Felicia Sonmez توییتی یک لینک به یک مقاله در مورد برایانت تجاوز جنسی مورد در پی ستاره مرگ, منجر به تعلیق توسط خروجی.

پس از تظاهرات از صدها نفر از همکاران Sonmez بود و بعد از آن دوباره.

جانباز گوینده پادشاه خواهد شد در حال حاضر امیدوار است که افزایش جزر و مد از خشم در او کارگردانی شده نیز به طور مشابه منتقل می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی