ما خریداری فرانسه-محدود ماسک صورت برای پول نقد از چین – فرانسه رسمی به RT

ما خریداری یک planeload از چینی ساخته شده ماسک صورت در سمت راست آسفالته فقط به عنوان مسافت از مقدار مورد نیاز محافظ دنده بود در مورد تنظیم کردن برای فرانسه سر یک فرانسوی منطقه گفت RT.

در معرض کمبود تجهیزات حفاظتی در میان شیوع کروناویروس فرانسه تبدیل شده به چین به تهیه مقدار مورد نیاز ماسک صورت.

پس از قوه مقننه به تصویب یک قانون در اورژانس پزشکی وضعیت مقامات محلی قادر به سفارش در تجهیزات در چین برای آن پرداخت در صف مقابل. همه در همه, خود را و دیگر مناطق دستور داد برخی از 60 میلیون ماسک سر از جنوب شرقی Provence-Alpes-Côte d’azur منطقه Renaud Muselier گفت RT فرانسه در روز چهارشنبه.

بیشتر بخوانید: فرانسه سوابق بدترین روز Covid-19 کشته و رسمی بهداشت با ابراز تاسف ‘کاملا بی سابقه’ وضعیت

“ماسک شده اند در حال حاضر تولید شده و در حال حاضر در چین است. وجود دارد مشکلات خود را با تحویل هر چند” Muselier گفت که مسافت راه اندازی شد برای ورود به فرانسه در روز پنج شنبه شب.

این کشور در حال فرار به غیر منتظره تدارکات مشکلات و نه-که-رقابت دوستانه از ما Muselier نشان داد.

امروز صبح در چین, آمریکایی ها خریداری شده از فرانسه سفارش به صورت نقدی در سمت راست آسفالته. فرانسه ایران را ترک و به ایالات متحده پس از آن.

مقامات محلی در حال حاضر به چوب به عمده تدارکات شرکت Muselier گفت: به اطمینان حاصل شود که مسافت است نه بیشتر توپ زدن و یا خریداری شده در منطقه در حال بارگذاری دوباره. وی افزود: تحویل در حال حاضر انتظار می رود بعد از این هفته.

آمریکایی ها در حال تلاش برای تهیه هر گونه ماسک در حال حاضر در دسترس اخلال در تحویل به کشورهای دیگر, دیگری, گزارش, فرانسوی, روزانه, آزادی نشان داد.

“آنها با پرداخت دو برابر و حتی قبل از دیدن کالا” یک منبع ناشناس به این روزنامه گفت.

همچنین در rt.com تهدیدات حملات نمیتوانیم فرانسه: رئیس اتحادیه تلفن های موبایل زنگ هشدار در افزایش خشونت علیه کارکنان داروخانه در میان Covid-19

ایالات متحده تا کنون بدترین بیماری همه گیر متاثر کشور در جهان به عنوان آن coronavirus شمارش به سرعت در حال نزدیک شدن به 200,000 علامت و مرگ و میر پیشی 4,100. فرانسه به شدت ضربه توسط این شیوع و همچنین با بیش از 50,000 موارد ثبت شده و برخی از 4000 مرده است.

مصاحبه کامل با Renaud Muselier در دسترس است در زیر

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im