ما دارای متوقف کردن دو نظامی روسیه هواپیما در روال آموزش پرواز دور آلاسکا

نیروی هوایی ایالات متحده گزارش کرده است با متوقف کردن دو دیده بانی هواپیما که وارد آن “دفاع از شناسایی منطقه” خاموش آلاسکا است. مسکو می گوید این یک آموزش پرواز و هواپیما آمد ابدا ما زیاد شده است.

ما F-22 رپتور جنگنده پشتیبانی شده توسط یک سوختگیری هوایی KC-135 Stratotanker هواپیما و یک هشدار زود هنگام E-3 برای هواپیما بودند محشور برای رهگیری روسیه هواپیماهای نظامی بیش از دریای برینگ در آوریل 8, آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای (استقرار) گزارش داد در یک سری از توییت در روز پنج شنبه.

رهگیری اتفاق افتاده در شمال Aleutian که کشش از ساحل آلاسکا دور به اقیانوس آرام است.

چنین توانمند نیروی اعزام شد تا برای پیگیری یک زن و شوهر از روسیه Il-38 گشت دریایی و ضد زیردریایی, هواپیما, پرواز بر فراز آب های بین المللی. این دوران شوروی هواپیما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دریانوردی جستجو و نجات ماموریت. این بار اما آنها در یک فاصله جابجایی پرواز آموزشی که درگیر یک تفنگدار دریایی شناسایی و شکار زیردریایی های نظامی روسیه در بیانیه ای گفت.

وزارت دفاع روسیه بارها و بارها گفت که هواپیماهای نظامی خود را انجام پروازهای آموزشی خود را بر اساس سخت با قوانین بین المللی. حتی استقرار آشکارا اعتراف کرد که هواپیماهای “وارد نشد ایالات متحده و یا کانادا مستقل حریم هوایی.”

در عوض ما گفت: آنها در داخل به اصطلاح “آلاسکا دفاع هوایی شناسایی منطقه.” این یک اصطلاح تعریف شده توسط ما به عنوان حریم هوایی که در آن شناسایی و کنترل هواپیما انجام شده است در جهت منافع امنیت ملی است. از جمله مناطق که در آن ما برای اولین بار معرفی شد در سال 1950 در طول جنگ کره می تواند به مراتب بیش از این کشور ارضی حریم هوایی. آنها نه تعریف شده و نه تنظیم شده توسط هر توافق بین المللی.

این متوقف نمی استقرار فرمانده کل ترنس o’shaughnessy از مباهات است که نیروهای نظامی خود را “همچنان به طور فعال برای تماشای تهدیدات و دفاع از سرزمین 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و 365 روز سال” بدون در نظر گرفتن Covid-19 همه گیر است که درک جهان است و آلوده به صدها نفر از هزاران نفر در سراسر امریکا است.

همچنین در rt.com روسی Su-27 و عقلانیت ما هسته ای-قادر به B-52 بمب افکن فوق بالتیک و سیاه دریاها – وزارت دفاع

ارتش ایالات متحده نیز ربوده فرصت را به ادعا می کنند که چنین حوادث ظاهرا مربوط به “هواپیمای روسی عامل نزدیکی این روش به ما ملت” رخ داده است “را چندین بار در ماه گذشته است.”

چپ يکديگر اعلام کردند که مشابه حوادث مربوط به هواپیماهای نظامی ایالات متحده نزدیک شدن به مرزهای روسیه. از جمله پروازهای حتی درگیر هسته ای با قابلیت استراتژیک ایالات متحده بمب افکن ها ظاهر می شود در روسیه آستان در “چند نوبت” در سال 2019.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im