‘بر اطلاعات و اعتقاد به’: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از پتانسیل ایران حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده در عراق

در حالی که ایالات متحده و ایران در حال مبارزه با کروناویروس متخاصم کلمات نبوده است فراموش شده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که ایران می تواند برنامه ریزی حمله به نیروهای آمریکایی در عراق و هشدار داد آن را خواهد پرداخت “بسیار سنگین و قیمت.”

“بر اساس اطلاعات و اعتقاد به ایران و یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق” مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در توییتر بعد از ظهر چهارشنبه.

او افزود که اگر چنین حمله ای اتفاق می افتد, ایران خواهد پرداخت “بسیار سنگین و قیمت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای ادامه تحریم های اقتصادی بر ایران که بیش از 47,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعتراف در روز سه شنبه که ما می تواند با در نظر گرفتن کاهش تحریم ها علیه ایران در آینده برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

“ما ارزیابی همه سیاست های ما به طور مداوم بنابراین پاسخ این است که ما تا کنون تجدید نظر? – البته” او به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد امکان.

تحریم ها بخشی از یک “حداکثر فشار” سیاست مهار ایران هسته ای و موشک های منطقه ای و فعالیت های.

همچنین در rt.com در یک زمان از همه گیر ایالات متحده آماده برای جنگ – اما ایران ضعف است که به شدت اغراق آمیز

در حالی که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا قرار است به خروج از میانه داستان نیویورک تایمز ادعا کرد که فرماندهان نظامی دستور داده شد تا در هفته گذشته به آماده برای تشدید مبارزه در این کشور است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im