به دلار از 3200: ایتالیا به شدت افزایش جریمه برای قرنطینه تخلف پس از هزاران نفر گرفتار نقض آن

رم تصمیم گرفته است برای جمع آوری جریمه برای مردم هجوم قرنطینه مورد نیاز تا 15 بار در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار کرونا ويروسی است که در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم در ایتالیا بیش از هر جای دیگری.

هر ایتالیایی گیر افتاد, ترک خانه خود را بدون یک دلیل بسیار خوبی می تواند چهره یک پنالتی بین €400 €3,000 ($430 $به 3,227) از هم اکنون نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com تا به 640,000 نفر می تواند مبتلا به کروناویروس در ایتالیا – مدنی رئیس حفاظت

همه غیر ضروری کسب و کار در ایتالیا هنوز هم دستور به ماندن بسته حداقل تا آوریل 3. همچنین شایعاتی که در سراسر کشور قرنطینه می تواند فراتر از آن تاریخ تاکنون دولت قدرت ادامه آن را تا ژوئیه 31.

قبلا جریمه برای نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز به مبلغ €206 ($221). که مجموع ظاهرا شکست خورده به طور موثر مانع در برابر تخلفات از عظیم 50,000 نفر به اتهام نقض قوانین از آنها معرفی شدند, با توجه به گزارش های رسانه ها.

مردم را به مبارزه طلبیده ممنوعیت خروج از خانه های خود را برای بی اهمیت از جمله دلایل ماهیگیری, بازی, کارت ها و یا نوشیدن آبجو. حتی برخی از کشیش شد در نقض قرنطینه اگر چه آنها این کار را به برگزاری مجالس ترحیم.

ایتالیا تبدیل شده جدید کانون بیماری مخوف و مسلما ملت بدترین ضربه coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده Covid-19. این اقدامات جدید اعلام شد فقط به عنوان ملی تلفات مربوط به ویروس یک بار دیگر افزایش یافت 743 در یک روز رسیدن به بیش از 6800. آن است که در حال حاضر دو بار به عنوان بالا به عنوان است که در چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا چپ ایتالیا ‘عملا به تنهایی به مبارزه با کروناویروس بنابراین رم نگاه برای کمک به جاهای دیگر شامل روسیه – ex-FM فراتینی به RT

قبلا مدیترانه ملت امیدوار است آن را به حال موفق به نوبه خود جزر و مد آن را به عنوان شاهد کاهش در تعداد مرگ و میر به مدت دو روز در یک ردیف. تعداد تایید coronavirus موارد در ایتالیا نیز افزایش 5,249 بیش از 24 ساعت گذشته به 69,176.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de