‘تا 200,000 مرگ’: مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس رئیس Fauci پیش بینی میلیون ها نفر از Covid-19 مورد در ما

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 مشاور دکتر Anthony Fauci صادر کرده وخیم پیش بینی: “میلیون ها نفر از موارد” و “از 100000 تا 200000” مرگ و میر در ایالات متحده است. بیشتر از 2200 نفر در حال حاضر در اثر این بیماری کشنده در ایالات متحده است.

صحبت کردن در سی ان ان ‘خارجه اتحادیه’ روز یکشنبه Fauci گفت که تلاش برای پیش بینی گسترش ویروس شبیه به تعقیب یک “هدف متحرک است.” اما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر ادعا کرد که “بين 100000 و 200000 مرگ” ممکن است آینده.

“ما یک مشکل جدی در نیویورک ما یک مشکل جدی در نیواورلئان و ما در حال رفتن به در حال توسعه مشکلات جدی در دیگر مناطق” Fauci گفت.

ادامه مطلب: ساکنان نیویورک و نیوجرسی & کانکتیکات خواست برای جلوگیری از همه “غیر ضروری” سفر برای 14 روز

Fauci هشدار داد که واقعی تلفات از Covid-19 شیوع در ایالات متحده خواهد شد نشستن در جایی بین “بهترین حالت” و “بدترین حالت” پیش بینی در حال حاضر انجام دور. اما او نگفت چه سناریوی خود را پیش بینی یافت.

Fauci علنا مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چگونه به بهترین پاسخ به کروناویروس بحران است. به عنوان برگ برنده mulled اعمال سختگیرانه قرنطینه در “نقاط داغ” مانند نیویورک و نیوجرسی Fauci هشدار داد که انجام این کار را ایجاد “یک مشکل بزرگتر” در اجرای. او به سی ان ان روز یکشنبه که تهمت تصمیم گرفت به موضوع قرنطینه منظور پس از “فشرده بحث” در کاخ سفید شنبه شب.

همچنین در rt.com ‘لازم نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد اعمال قرنطینه در New York, New Jersey & کنتیکت

شهر نیویورک Fauci گفت: حساب 56 درصد از این کشور را به عفونت.

در حالی که صدها هزار نفر از مرگ و میر است وخیم پیش بینی می ایستد و در تقابل با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خوش تن در جلسات مطبوعاتی, Fauci ساخته شده است که حتی starker پیش بینی های قبل از. در اوایل این ماه و با ایالت نیویورک تنها گزارش 700 مورد از این ویروس Fauci به نظر می رسد در سی ان ان هشدار می دهند که “ممکن است” که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می میرند.

در آن زمان Fauci با اشاره به این پیش بینی به عنوان بدترین سناریو مورد. در حال حاضر هر چند coronavirus رئیس به نظر می رسد به آن را در نظر یک فرض منطقی.

بیش از 124,000 موارد Covid-19 ثبت شده در ایالات متحده به تاریخ. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 700000 نفر کشته 32,000.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im