‘Unwoke’ Peloton سهام شرکت خروش دوباره به عنوان آمریکایی ها هم بزنید دیوانه در coronavirus مستند

کمتر از سه ماه پس از بدنام تعطیلات تجاری بین برود $1 میلیارد دلار در Peloton به ارزش بازار سهام این شرکت تندرست – همراه با سازندگان کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده – در میان Covid-19 مستندات.

سازندگان گران ثابت دوچرخه ورزش – و اشتراک برنامه تمرین است که می آید با آنها – کاهش یافت و در صورت بازگشت در ماه دسامبر هنگامی که تعطیلات خود را تجاری در نظر گرفته شده بود ناز بود محکوم به زن ستیز, چاق شرمندگی جنسیتی و وحشت زده است. Peloton ارائه groveling عذرخواهی و حذف این ویدئو پس از سهام خود را در زمان شیرجه رفتن در میان کینه.

همچنین در rt.com رونق مجسمه نیم تنه بررسی چگونه یک تبلیغ می تواند پاک کردن 1 میلیارد دلار از Peloton سهام

سریع به جلو به اواسط ماه مارس و Peloton یکی از معدود سهام در واقع بالا رفتن طول Covid-19 pandemic به عنوان آمریکایی ها گیر کرده در خانه به عنوان یک نتیجه از مستندات و قرنطينه به دنبال چیزی برای انجام. بازارهای در حال توفنده و سوزاندن به عنوان زنجیره تامین مختل و دست پاچه سرمایه گذاران به فروش دارایی های خود را, اما Peloton برگزار شد از قوی دیدن آن قیمت سهام تجمع بیش از 12 درصد در روز دوشنبه.

تجهیزات تناسب اندام شرکت است که به دور از این تنها یک برداشت از یک ثروت باد آورده که میلیون ها نفر در حال پناه در خانه در انتظار همه گیر. با کاغذ توالت موجودی تقریبا پاک پاک در برخی از شهرستانها پس از متناسب با وحشت خرید این Kimberly-Clark شرکت سازنده چندین شناخته شده کاغذ توالت مارک در میان سایر بهداشت شخصی کالا – دیده است و عمده سود در طول هفته گذشته. Clorox می برد افزایش در کسب و کار بیش از حد با این ویروس ترساندن رانندگی برخی به douse همه چیز را در دید با این شرکت ضد عفونی کننده.

دیدن به عنوان سفید کننده و کاغذ توالت نمی تواند خورده … هنوز تولید کنسرو و مواد غذایی منجمد نیز دیده می شود فروش را در میان مستندات.

ظاهرا متوجه می شوند چه خوب است این ویروس انجام داده است برای کسب و کار Peloton ساخته شده خود را به تناسب اندام برنامه رایگان برای 30 روز آینده, دعوت از مصرف کنندگان برای پیدا کردن یک “جامعه حمایت” در میان هموطنان سلامت آجیل به عنوان آنها دفع cabin fever با هم یکهو.

با شهروندان گیر در داخل خانه و بدون حد به – علاوه بر ورزش البته برخی از استفاده های اضافی خود را رایگان در مولد ترین راه ممکن است ابداع یک نام تجاری جدید تئوری توطئه که متصل به نقطه بین Peloton و شیوع کروناویروس. چه می دانند و چه آنها از ما پنهان ؟

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im