بی سابقه: ما می شود اولین بار در کشور به گزارش 2,000+ Covid-19 مرگ و میر در یک روز شکستن رکورد جهانی

ایالات متحده شمارش بیش از 2000 Covid-19 مرگ و میر در فضا از 24 ساعت فوق العاده تمام قبلی مرگ روزانه عوارض در سراسر جهان به عنوان ما شیوع را نشان می دهد نشانه کمی از مصاحبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از 2,108 جدید مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده در روز جمعه, اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد قرار دادن ما در مجموع در بیش از 18,600 فقط خجالتی از ایتالیا کلی رهبر در مرگ و میر در سطح جهان است.

پس از پنج مصدوم تعداد دیدم مختصری drop-off, مرگ دوباره رسید در روز جمعه این کشور در مرگبارترین روز در عین حال در حالی که عفونت همچنان در اوج به حدود 500000 در جهان بالا Covid-19 کانون.

اگر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اظهار داشت: ما اپیدمی در حال نزدیک شدن به اوج خود, آخرین پیش بینی توسط وزارت امنیت داخلی (DHS) – گزارش نیویورک تایمز روز جمعه – پیش بینی های شیب دار افزایش مرگ و میر در طول تابستان اگر متحده و شهرستانها بالابر 30 روز اقامت-در-خانه سفارشات در حال حاضر در محل positing تا 200,000 مرگ و میر و برخی از 100 میلیون عفونت در کل.

همچنین در rt.com جدید DHS مدل پیش بینی 200,000 Covid-19 مرگ و میر & خروش در موارد بیش از تابستان اگر مهار اقدامات برداشته و پس از 30 روز

اجتماعی فاصله دستورالعمل های ارائه شده توسط سازمان های فدرال مجموعه به پایان می رسد در پایان مارس که رئیس جمهور در حال حاضر خانههای گلی خالی که آیا به گسترش آنها بیشتر و در عین حال دوباره خواستار آن را “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.” مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به دیدن همه مستند اقدامات لغو و اقتصاد ایالات متحده را به بالا و در حال اجرا است اما در طول زمان تبدیل شده است بیشتر تمایلی به انجام این کار در موعد مقرر.

نیویورک باقی مانده است سخت ترین ضربه امور خارجه آمریکا گزارش نزدیک به 800 جدید مرگ و میر در روز جمعه به تنهایی در میان مجموع بیش از 7,800 اما فرماندار اندرو کومو گفت: “منحنی” از موارد جدید و مرگ و میر بود شروع به پهن کردن با تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در روز جمعه برای اولین بار در آن شیوع.

همچنین در rt.com بیش از 1000 جدید مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی از Covid-19 اما فرمانداران می گویند منحنی ‘مسطح’

سرعت گسترش ویروس آلوده فقط خجالتی از 1.7 میلیون نفر و کشته شدن برخی از 102,000 در سراسر جهان از این بیماری همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته به سرعت فراگیر بیش از 180 کشور جهان است. در حالی که موارد در ما عبور از نیم میلیون آستانه روز جمعه – حسابداری برای حدود یک سوم از جهان عفونت – منطقه ای اروپا است اندکی بیشتر در میان چندین کشور با اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان گزارش بیش از 120,000, موارد, هر, و چند تن دیگر با بیش از 20 ، 000.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im