به عنوان دمشق نیروهای دفع حملات تروریستی-برگزار ادلب اضطراری شورای امنیت جلسات به نام در امتداد یک الگوی آشنا روسیه در ایران گفت.

به عنوان “خشونت تنها به تهدید و ارعاب و سرکوب” را در ادلب آمریکا و فرانسه و بریتانیا تشکیل بداهتا سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در روز پنج شنبه. آمریکا نماینده ناودان آنچه او به نام “غیر قابل توجیه حمله نظامی” راه اندازی شده توسط نیروهای دولتی سوریه به شکست مسلح رادیکال به رهبری سوریه را اصلی القاعده جناح HTS – هنوز هم بهتر شناخته شده به عنوان “جبهه النصره” با وجود چندین rebrandings.

مسکو فرستاده بین المللی بدن واسیلی Nebenzia را رد کرد و این شکایت به عنوان ریاکارانه – اشاره کرد که واشنگتن هرگز به نظر می رسد به مراقبت در مورد هر یک از خسارت های ناخواسته اما گریه اضطراری در هر زمان نیروهای سوریه را به سود در برابر تروریست ها.

“ناخواسته جلسات باید یک الگوی رایج در حال حاضر: دیدار ما با هم دقیقا زمانی که تروریست ها در سوریه در معرض خطر هستند و دولت سوریه است که به دست آوردن کنترل آن قلمرو ملی,” او گفت:, و اضافه کرد که دمشق تا به حال یک “حق و وظیفه” برای مبارزه با تروریسم در خود قلمرو حاکمیت.

این تروریست ها, من می خواهم به شما یادآوری می مانند به رسمیت شناخته شده توسط شورای امنیت ،

مسکو در حال حاضر اشاره کرد که واشنگتن هنوز هم اغلب رنگ وابسته به القاعده شبه نظامیان به عنوان “شورشیان میانه رو” و “مشروع مخالفان” صرفا به دنبال تغییر سیاسی در سوریه –با وجود این واقعیت است که HTS (به ویژه در هسته خود ایستادند) شناخته شده است به عنوان یک گروه تروریستی در سراسر جهان از جمله توسط دولت ایالات متحده. تحت دولت اوباما هر دو پنتاگون و سازمان سیا مسلح و آموزش های مختلف جنگجویان شورشی به لحن میلیاردها دلار در یک شکست خورده تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور سوریه بشار اسد و طولانی تر شدن درگیری خونین سال.

همچنین در rt.com روسی, ارتش ترکیه با متخصصان در میان صدها نفر کشته & مجروح در سوریه ادلب حملات تروریستی – مسکو

سوریه و ایران به شورای امنیت بارها و بارها ناودان آمریکا و ترکیه در عملیات های این کشور در جلسه روز پنجشنبه بیان کرد آنها “اشغال” سوریه و “غارت” منابع آن, اما, او قطع شد توسط شورای امنیت رئیس جمهور مارک Pecsteen د Buytswerve – باعث اعتراض از روسیه است.

چنین غارت است “آشکارا اعلام سیاست” در واشنگتن مستقیما از رئیس جمهور دهان گفت: Erik Sperling, مدیر اجرایی فقط سیاست خارجی سازمان غیر انتفاعی است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تاکید کرد که یکی از دلایلی که ما در سوریه برای محافظت از نفت, کنترل, نفت,” Sperling told RT.

من فکر می کنم وجود دارد تا حدودی از دو استاندارد با توجه به این که ایالات متحده محاکمه جهانی “جنگ با ترور” که منجر به حملات هواپیماهای بدون سرنشین در ده ها کشور جهان است.

واشنگتن همچنان در اعتراض به ادلب حمله به “دلایل ژئوپلتیک” در “تلاش برای آسیب و… بی ثبات کردن سوریه” Sperling رفت.

همچنین در rt.com ترکیه انتظار دارد که روسیه به توقف, دمشق عملیات نظامی در ادلب – FM Cavusoglu

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی