باز کردن قفل طلا: راه اندازی مجدد هفت UFC وزن طبقات در حال حاضر در یک وقفه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

UFC است را به بالا و در حال اجرا, اما آنها نه در سرعت کامل فقط رتبهدهی نشده است با COVID-19 هنوز تاثیر UFC توانایی میزبان بزرگ مبارزه می کند. RT ورزش طول می کشد نگاه در هفت وزن UFC کلاس در حال حاضر نیاز به یک ضربه شروع.

UFC میزبانی رویدادهای منظم Stateside زیر هشت-روز سه سربرگ در جکسون ویل و خود را به تازگی تحریم بازگشت به خانه خود در لاس وگاس.

اما در حالی که میزبانی رویدادهای شهر گناه ممکن است به ما اجازه مبتنی بر ورزشکاران فرصتی برای بازگشت و دوباره در حال اجرا بخش بزرگی از UFC فهرستی – از جمله تعدادی از قهرمانان – اقامت در خارج از ایالات متحده است.

با محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله مقررات هنوز هم ساخت آن را روی حیله و تزویر برای ورزشکاران به سفر در سطح بین المللی و با خیال راحت – در طول همه گیر امثال Khabib Nurmagomedov الکساندر Volkanovski و اسرائیل Adesanya قادر به سفر به راحتی به آمریکا برای مبارزه با.

همچنین در rt.com ‘گران قیمت! دیوانه! غیر ممکن است!’ دانا وایت می گوید: UFC را “مبارزه در جزیره’ راه اندازی خواهد شد در ژوئن 27 (تصویری)

اما ورود “مبارزه در جزیره” می تواند جرقه UFC است که به دنبال, با موقعیت مجموعه ای برای باز کردن درب به بیشتر های بین المللی دعوا – و به طور بالقوه بیشتر UFC قهرمانان.

همانطور که همه چیز در حال حاضر ایستاده UFC 12 وزن طبقات در حالت شار با خالی عناوین stayaway قهرمانان و بین المللی تسمه-دارندگان که قادر به سفر آزادانه به دفاع از کمربند خود را.

در اینجا ما نگاهی به هفت وزن UFC بخش در حال حاضر در یک وقفه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و چه چیزهایی ممکن است در حال حرکت در هر یک.

او: خالی عنوان

UFC را سبک ترین مردان وزن کلاس هیچ فعال قهرمان پس از ارتقاء تلاش برای تاج جدید قهرمان شکست خورده با تشکر از برزیل مدعی Deiveson Figueiredo وزن از دست رفته خود را عنوان مبارزه با همکار رقیب یوسف Benavidez در ماه فوریه است.

Figueiredo را از دست رفته وزن به معنای او نمی تواند برنده کمربند هر چند Benavidez هنوز هم می تواند. اما برزیل تضمین این عنوان باقی مانده خالی با دور دوم توقف پس از یک برخورد از سر بین جفت چپ آمریکایی خیره شدن و آسیب پذیر به پایان برسد.

چه بعدی ؟ UFC است rebooked Figueiredo و Benavidez به صورت خاموش برای بار دوم در 18 ژوئیه در یک پیشنهاد به این بخش در مسیر بازگشت دوباره.

خروس وزن: خالی عنوان

هنری gabriel gomez rojo دفاع UFC را 135 پوند عنوان در UFC 249 زمانی که او به پایان رسید سابق قهرمان Dominick کروز به سیمان وضعیت خود را به عنوان بهترین خروس وزن در این سیاره است. اما پس از آن او شوکه جهان – و احتمالا UFC – با اعلام بازنشستگی خود را در پست خود-مبارزه مصاحبه. این بدان معنی است که 135 پوند بند است برای grabs یک بار دیگر.

چه بعدی ؟ UFC رئیس دانا سفید گفته است که نبرد برای تازه خالی عنوان خواهد شد از ویژگی های “یان پتر و کسی” و پس از آن پدید آمده است که “کسی” می تواند به خوبی سابق UFC ورزشکار پروزن قهرمان Jose Aldo. هیچ تاریخ تنظیم شده است برای مبارزه با این حال.

ورزشکار پروزن: الکساندر VOLKANOVSKI

“اسکندر کبیر” ممکن است حاکم بر UFC را 145 پوند بدست آورد در حال حاضر, اما او در حال حاضر در استرالیا در استرالیا, خانه, معنی او نمی خواهد بود قادر به مبارزه تا زمانی که مبارزه با جزیره می شود و در حال اجرا در پایان ماه.

چه بعدی ؟ یک مسابقه برگشت بین Volkanovski و سابق قهرمان حداکثر هالووی ممکن است UFC به احتمال زیاد مسیر به بخش بالا و در حال اجرا دوباره اما با یک گروه رقیب از جمله برایان اورتگا Zabit Magomedsharipov, چان سونگ یونگ و یائیر Rodriguez همه فشار برای یک شات عنوان UFC را matchmakers نیست از گزینه های که بریم بعدی عنوان مبارزه در 145.

سبک – KHABIB NURMAGOMEDOV

می گویند اوضاع آشفته برای Khabib خواهد بود عظیم و کتمان حقیقت. بعد از چهار و قبل از رزرو روسیه سوپراستار در نهایت راه انداخت و برای دیدار با تونی فرگوسن اما COVID-19 شیوع به علاوه چند لجستیکی اشتباهات چپ قهرمان در داغستان و مبارزه در جکسون ویل. سپس Khabib پدر افتاد بدحال و به حالت اغما رفت. این به معنای این سبک عنوان تا به حال به دور صندلی عقب در حالی که Khabib به نظر می رسد پس از خانواده اش.

چه بعدی ؟ روشن مدعی بالا پدید آمده در Khabib غیاب با جاستین Gaethje پله و شکست تونی فرگوسن برای تبدیل شدن به قهرمان موقت. یک عنوان وحدت تقلا تنها مبارزه است که حس می کند برای 155 پوند بدست آورد. اما با Khabib را در وضعیت دشوار در خانه UFC ممکن است به بازی همه چیز را با دقت و صبر کنید تا زمانی که “عقاب” آماده است برای بازگشت.

میان: اسرائیل ADESANYA

“آخرین Stylebender” بود در راه خود را به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ستاره های این ورزش هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده و ورزش و کار خود را – در مکث. و در حالی که UFC موفق به رسیدن به همه چیز و در حال اجرا Stateside نیجریه متولد کیوی شده است در بازگشت به خانه در اوکلند نیوزیلند و قادر به سفر. اما چند کشور به نظر می رسد که رفتار همه گیر به طور موثر به عنوان نیوزیلند و درها ممکن است به زودی باز برای Adesanya را به آسمان دوباره. این که آیا آن را در “مبارزه با جزیره” یا Stateside, UFC ممکن است تماس خود را بر دیدنی میان قهرمان خیلی زود.

چه بعدی ؟ تاریخ روز “مبارزه با جزیره” به نظر می رسد به احتمال زیاد با Adesanya به احتمال زیاد به صورت مرد او پوشش تا قبل از همه گیر درشت برزیلی پائولو کاستاریکا. این نوع مبارزه است که تخیل از طرفداران مبارزه هر کجا که آن را برگزار و قرار دادن یکی از UFC هیجان انگیز ترین ستاره به عقب بر روی صفحه نمایش ما یک بار دیگر.

نور-سنگین وزن: JON JONES

مطمئن Jon Jones مستقر در ایالات متحده, اما اخیر خود تف با UFC قرار داده است عمده شک بیش از حرکت بعدی خود را. او به نظر می رسید مشتاق حرکت به میدانی برای مبارزه با فرانسیس Ngannou اما که می خواهید به سرعت تبدیل به یک جنگ لفظی بین جونز و UFC رئیس دانا سفید با اتهامات دروغ بودن اطراف پرتاب شده و جونز حاکی از تمایل خود را به راه رفتن به دور از UFC نور عنوان سنگین وزن – و UFC خود را. به نظر می رسد چیزی که باید آمار بن بست, در حال حاضر, اما امیدوارم همه چیز می تواند صاف و ما دیدن “استخوان” پشت در عمل یک بار دیگر.

چه بعدی ؟ هیچ چیز تا زمانی که یک توافق می تواند رسیده و یک مسیر رو به جلو را می توان به توافق رسیدند. فرض جونز می کند و مبارزه با آن یک مورد که آیا UFC باعث می شود حرکت خود را به میدانی ارزشمند است. اگر آنها آماده است. ما باید یکی از بزرگترین دعوا از سال در دست ما است. اما اگر آنها نمی جونز می تواند به سادگی چوب در 205 و صورت یا Dominick ریس یا Jan Blachowicz. هر دو رقیب شایسته اما جونز’ تسلط در 205 بوده است خیلی قوی, طرفداران خواهد بود مطمئنا بیشتر هیجان زده در یک حرکت به صورت پسر بزرگ. اما اگر همه چیز کشیدن بیش از حد طولانی شود جای تعجب نیست برای دیدن UFC کتاب Blachowicz در مقابل ریس برای یک کمربند – احتمالا موقت عنوان – در حالی که آنها به نهایی کردن همه چیز با جونز.

سنگین وزن: استیپ MIOCIC

در حالی که UFC دارای یک موضوع با جان جونز آنها همچنین باید یک مشکل با سنگین وزن قهرمان استیپ Miocic – و این یکی یک مقدار سختتر برای مقابله با.

Miocic یک آتش نشان و امدادگر در اوهایو و اتحاد خود را حفظ روز کار خود را در سراسر UFC حرفه ای. و در حال حاضر با ملت نیاز به آن پاسخ اول بیشتر از همیشه Miocic ادعا کرده است که او نمی خواهد بازگشت به عمل تا زمانی که همه چیز را حل و فصل کردن و او را قادر به آموزش مناسب است.

با توجه به خط از کار آن را سخت برای UFC به راه آهن در برابر Miocic موضع اما آن را کمک نمی کند بخش سنگین وزن بیش از حد. دانیل Cormier می خواهد خود را سه گانه مبارزه با Miocic قبل از بازنشستگی و وجود وحشتناک حضور Ngannou انتظار در بال برای هر کس که در سمت چپ ایستاده است.

چه بعدی ؟ UFC به احتمال زیاد نشستن تنگ و سعی کنید به محور Miocic به عمل با سقوط که در آن بزرگ مبارزه با Cormier در انتظار. صرف نظر از نتیجه تعجب نمی شود اگر هر دو مردان تا پایان بازنشستگی در پایان آن ترک خالی یک عنوان و یک نقطه باز برای یک روح شجاع به مرحله و در صورت Ngannou برای کمربند در پایان سال است.

همچنین در rt.com ‘استخوان’: چه بعدی برای UFC پوند برای پوند پادشاه Jon Jones پس از تلخ قرارداد تف با دانا سفید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de