این عضو کمیته نیروهای مسلح سنا از رییس جمهور تهمت و سخنران پلوسی در طول دولت از آدرس اتحادیه باعث شده بهمن memes آنلاین با مایک Pompeo در نظر گرفتن بخشی در میان دیگران.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ارسال شده یک “سیمپسونها’ الگوی رفتاری نشان گریان لیزا سیمپسون پاره شدن مقالات به تکه در فصل 3 از سری محبوب.

واضح حفاری در مجلس نانسی پلوسی که پاره در نیمه کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا پس از او به ظاهر حاضر به تکان دادن دست خود را به نظر می رسد در Pompeo شخصی توییتر حساب.

Pelosi بعد گفت که پاره کردن سخنرانی – یک “مانیفست دروغ,” او به عنوان قرار دادن آن – بود “مودب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین.”

دشمنی بین دو تشدید این سال به عنوان پلوسی, رهبری, موفق, خانه, تلاش برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او در سنا محاکمه به طور گسترده ای انتظار می رود برای پایان دادن به در تبرئه این هفته است.

واکنش های عمومی به عضو کمیته نیروهای مسلح سنا روز سه شنبه به نظر می رسد تقسیم می شود در امتداد خط حزب. جمهوری خواهان bashed پلوسی برای disgracing دستاوردهای ذکر شده در سخنرانی. دموکرات ها او را یک “افسانه” و “قهرمان”.

برخی اشاره کرد که ساخت حرکات بزرگ مانند این آسان تر است برای دموکرات ها از گفتن مسدود کردن بودجه نظامی خود را.

دیگران گفت: صدای جیر جیر می تواند نتیجه معکوس با توجه به اینکه Pompeo از دست رفته زمینه تصویر او به اشتراک گذاشته. این می آید از یک قسمت به نام “آقای لیزا می رود به واشنگتن” را نشان می دهد و یک آرمان لیزا واکنش به کشف آشکار فساد وجود دارد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی