دانشگاه پیتسبورگ سیاهی شبه آنفولانزا واکسن علیه Covid-19 می گوید: با این نسخهها کار بر روی موش

محققان در دانشگاه پیتسبورگ در پنسیلوانیا می گویند که آنها ممکن است یک واکسن علیه coronavirus و یک رمان بدون درد روش برای ارائه آن است. آن است که در حال حاضر در حال آزمایش بر روی موش با نتایج امیدوار کننده.

تحویل از طریق نوک انگشتان به اندازه پچ واکسن تولید آنتی بادی خاص به SARS-CoV-2 “در مقادیر فکر می کردم به اندازه کافی برای خنثی کردن ویروس” در این دانشگاه گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“ما می دانستیم که دقیقا همان جایی که برای مبارزه با این ویروس جدید,” گفت: دکتر آندریا Gambotto یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه در مورد واکسن جدید EBioMedicine منتشر شده در یک اثر از لانست. نقشه کشی در تجربه با سارس و MERS coronaviruses در سال 2003 و در سال 2014 نزدیک عموزاده ویروس باعث Covid-19 – محققان zeroed در سنبله پروتئین است که کلیدی است برای ایجاد مصونیت او توضیح داد.

هنگامی که آزمایش بر روی موش پیتسبورگ Coronavirus واکسن – PittCoVacc – تولید “افزایش آنتی بادی” در عرض دو هفته. در حالی که آزمون حیوانات هنوز تحت نظارت محققان می گویند که آنها “به نظر می رسد در زیر همین روند” به عنوان موش که MERS واکسن که در تولید آنتی بادی کافی برای دفع ویروس برای یک سال شبیه به آنفولانزای فصلی شات.

برای افزایش قدرت واکسن سنبله پروتئین قطعه قرار است تحویل داده می شود از طریق یک پچ ساخته شده از 400 microneedles که حل مناسب به پوست است.

“این در واقع کاملا بدون درد – آن را احساس مثل نوار چسب,” دکتر گفت: Louis Falo استاد و صندلی از پوست در پیت دانشکده پزشکی و UPMC.

همچنین در rt.com اولین آزمایش واکسن برای Covid-19 آغاز شده است که

این است که فقط در حدود نیم دوجین یا بیشتر پیشنهاد واکسن در برابر رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که نزدیک به یک میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 50000 پس از آن ظهور در چین در ماه دسامبر گذشته.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که برای اولین بار واکسن نامزد پشت در مارس 18. دانشگاه آکسفورد در انگلستان به دنبال داوطلب برای آزمایش های بالینی در 27 مارس ، دانشگاه موناش در ملبورن استرالیا گفت: آنها با انجام آزمایشات بر روی حیوانات مختلف سه پیشنهاد واکسن در حالی که مقامات روسی گفت: فاز اول خود را کانديد واکسن تکمیل شد در مارس 23.

همچنین در rt.com روسی coronavirus واکسن می گذرد فاز اول توسعه – انتظار می رود در ’11 ماه’

دولت ها در سراسر جهان گرفتار شده اند آمادگی برای گسترش Covid-19 بود که رسما اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. حتی اگر بسیاری از زمان صلح و مقررات ایمنی شده اند چشم پوشی برای سرعت بخشیدن به توسعه از هر دو واکسن و درمان, بهداشت عمومی کارشناسان پیش بینی کرده اند که اولین مورد تایید واکسن در دسترس نخواهد بود قبل از اینکه مدتی در 2021.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im