کامل اجرای جهانی اعتبار دولت شاخص رفاه اصلاحات است که با تاخیر دوباره اضافه کردن £500 متر به آن کلی هزینه بی سی یاد کرده است.

مقامات می گویند به اندازه کافی مردم در حال حرکت به نفع آنها به عنوان “ترس” را به حرکت به اعتبار جهانی.

سیستم بود به طور کامل زندگی می کنند آوریل 2017 اما تاخیر های جدید را فشار آن را به ماه سپتامبر 2024.

رفاه تحویل وزیر را درخت گفت: متقاضیان نمی خواهد از دست دادن پول به عنوان یک نتیجه از تغییر.

  • کامل اجرای قبلا قرار داده و به 2023
  • چه جهانی است اعتباری و مشکل چیه ؟

این بحث در پشت درهای بسته پیشرو به آخرین تاخیر ثبت شد توسط یک تیم که سری جهانی اعتباری: در داخل دولت رفاه شروع می شود در روز سه شنبه.

سود جدید که جایگزین شش موجود پرداخت شده است احاطه شده توسط مشکلات با متقاضیان نیاز به صبر حداقل پنج هفته برای پرداخت به شروع و گزارش های بسیاری از مردم در حال سقوط به بدهی و نیاز به توسل به بانک های مواد غذایی به عنوان یک نتیجه.

در بالا از آن پیش از پرداخت سود معرفی شده برای کمک به مردم از طریق پنج هفته بدون پول در آینده مقصر شناخته شده اند برای قرار دادن متقاضیان به بدهی. این است زیرا هنگامی که سود در نهایت می آید از طریق پرداخت کاهش می یابد به پرداخت پیشبرد.

تغییر شرایط

متقاضیان به منظور انتقال بر روی جهانی اعتبار زمانی که آنها را تغییر شرایطی مانند در حال حرکت در با یک شریک جدید.

فیلم-سازندگان اجازه دسترسی به جلسات داخل وزارت کار و حقوق بازنشستگی و مقامات دیده تعمق در آنچه به انجام زمانی که آنها متوجه مردم کمتر گزارش تغییرات شرایط و در نتیجه انتقال به جدید سود از انتظار است.

یک برنامه را نشان می دهد بولتون مادر پائولا تلاش برای خوراک خانواده اش هنگامی که او را برای اولین بار جهانی اعتباری پرداخت همراه در بیش از 500 پوند برای یک ماه به دلیل کسر به پرداخت پیشرفت او در طول پنج هفته صبر کنید.

او به پایان می رسد تا با توسل به یک بانک مواد غذایی. “من فقط خودم را به یک ظرف غذا بزرگ و من از دست داده اند کنترل بیش از همه چیز” پائولا می گوید یک مشاور بدهی.

“من در بدهی به چشم است و آن را نمی خواهد برود.”

مشاور به او می گوید: “هر مشتری در جهانی اعتبار ما در حال حاضر می دانیم که شما در حال ایستاده بر روی پای عقب.

“اگر شما پول را نجات داد تا در حال حاضر و یا شما لازم نیست که پشتیبان گیری از خانواده که می توانند از شما حمایت شما سقوط خواهد کرد به گرفتن پیش پرداخت.”

او اضافه کرد که سود کسر به پرداخت پیشبرد ترک مردم “به طور مداوم در تلاش برای گرفتن”.

‘ترس’

نیل Couling ارشد عمران بنده مسئول اجرای برای پنج سال گذشته فیلم برداری شده است گفتن یک کلمبوس جلسه: “ما باید بسیاری از شواهد از مردم ترس برای رسیدن به اعتبار جهانی.

“این یک برنامه به طور بالقوه مسئله جدی برای ما در نظر تکمیل این پروژه در دسامبر سال 2023 اما من اصرار مردم به وحشت نیست.”

اما چند هفته بعد در سپتامبر سال 2019 او تصمیم می گیرد برای به تاخیر انداختن اجرای کامل سپتامبر 2024, قرار دادن £500 متر در این لایحه است.

“شش و یا نه ماه مهم نیست – تیتر خواهد بود: تاخیر فاجعه’,” او می گوید:

“من می گویند” برو امن قرار داده متقاضیان و من شما را ضرب و شتم.'”

‘بسیار شرم آور’

با وجود مشکلات آقای Couling می گوید او معتقد است که یک بار جهانی اعتبار به طور کامل به اجرا آن موفق خواهد بود و به عنوان “کار درست را انجام دهید”.

“این سیستم است که به صورت سنگ بستر امنیت اجتماعی برای 30 سال آینده.”

او انتظار دارد که اعتبار جهانی همچنان به رشد, با 2.6 میلیون نفر در حال حاضر در آن در ماه سپتامبر سال گذشته: “در حال حاضر هیچ راهی وجود دارد من می توانم قرار داده و ترمز و توقف.

“من را به نگه داشتن رفتن به مقصد و یا شما را به مجموعه من یک مقصد های مختلف به دلیل وجود 2.6 میلیون نفر و اگر ما چیزی اشتباه ما می تواند مختل کردن زندگی خود و آنها رو بدون جایگزین است. هیچ جایگزین بانک آنها می توانند برای دریافت کمک. ما در حال پرداخت کننده از آخرین رفت و آمد مکرر.”

کار سایه کار و بازنشستگی, منشی, مارگارت Greenwood به نام اخبار “بسیار شرم آور” برای دولت و به نام جهانی اعتباری به اوراق.

“جهانی اعتبار قرار بود آن گل سرسبد امنیت اجتماعی برنامه.

“در عوض ما در حال حاضر پیدا کردن که در آن است که مجبور به تاخیر در اجرای کامل این دلیل که عمومی اند بسیار کمی ایمان به آن و بسیاری از آنها در واقع ترس از آن گفت:” خانم گرین وود.

دولت می گوید جهانی اعتباری بود که همیشه در نظر گرفته شده برای معرفی به آرامی.

آن را “بزرگترین تغییر به سیستم رفاه در یک نسل با گرد هم آوردن شش همپوشانی منافع به یکی از پرداخت های ماهانه و ارائه پشتیبانی به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه” گفت: آقای درخت.

“درست است که ما دوباره ما پیش بینی و برنامه ریزی و طرح مجدد بر این اساس اطمینان حاصل کرد که روند کار به خوبی برای مردم در منافع است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی