‘وحدت قدرت است’: لیورپول تیم ملی زانو زدن در آنفیلد در ادای احترام به جورج فلوید (تصویری)

تیم ملی از لیگ برتر رهبران لیورپول وام اند صدای خود را به موج حمایت از جامعه ورزشی برای تظاهرات علیه خشونت پلیس در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید.

فلوید گزارشی آفریقایی-آمریکایی کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس هفته گذشته در حادثه ای که موجب اعتراض گسترده در سراسر ایالات متحده و باعث شده است تا برخی از ورزش های جهان بزرگترین نامها برای اضافه کردن پشتیبانی خود را به #BlackLivesMatter مبارزات انتخاباتی.

همچنین در rt.com دورتموند ستاره Jadon سانچو رزرو پس از آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ ادای احترام در کلاه-ترفند عملکرد (تصویری)

یک افسر پلیس درک چوین است دستگیر شده و زیر فلوید مرگ است.

این تظاهرات در حال حاضر به چندین شهرستانها عمده در اروپا مانند برلین و لندن و دوبلین.

پس از امثال لوئیس همیلتون و مایکل جردن در آخرین روز بازی تیم ملی از زبان قهرمانان منتخب لیورپول نشان داد و حمایت خود را از معترضین توسط زانو در همبستگی درون خود را خالی ورزشگاه خانگی با چند بازیکن به اشتراک گذاری تصاویر در رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی پس از.

ژست مراجع اقدامات سابق NFL quarterback khezri بود که castigated توسط برخی محافل در ایالات متحده به صورت مسالمت آمیز زانو در هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی.

Kaepernick موضع تولید از حمایت قابل توجهی در میان همکاران خود حرفه ای بود اما در نهایت مهر.

همچنین در rt.com بوندسلیگا بازیکن Thuram طول می کشد یک زانو پس از به ثمر در میان جورج فلوید تظاهرات (تصویری)

Kaepernick نشده در بازی NFL در چند سال با وجود در نظر گرفتن بخشی در یک دادگاه با هدف بالقوه بازگشت او به عمل در ماه های اخیر.

آن پیشنهاد شده بود توسط برخی از تحلیلگران که وایکینگها مینه سوتا – این تیم در خانه در دولت مرکزی به اولیه تظاهرات – ثبت نام Kaepernick به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی به عنوان بخشی از یک ژست حمایت از حرکت رو به رشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de