توسط Zachary Antoinette ✌ ⛄ نویسنده رمان نزدیک و روزنامه نگار را پوشش می دهد که هنر و فرهنگ است.

خم شدن, بازیگران,’ اتحادیه با صدور دستورالعمل های جدید در مجموعه “صمیمیت هماهنگ کننده” کار به نبرد بالقوه آزار و اذیت جنسی در, جنسی صریح, صحنه های در فیلم و تلویزیون است.

دستورالعمل نیاز به این صمیمیت هماهنگ به پیش تولید جلسات با فیلمسازان به طرح های خاص مورد نیاز برای صحنه در سوال. هماهنگ کنندگان نیز باید یک در یکی از جلسات با بازیگران به سیمان آنچه انجام می دهند و نه رضایت.

رئيس جمهور اتحادیه گابریل Carteris ادعا می کند که این دستورالعمل را “اطمینان از ایمنی و امنیت” از SAG-AFTRA هنرمندان و تشویق به استفاده از صمیمیت هماهنگ کننده.

این حرکت آخرین, رسمی, گام های گرفته شده توسط این صنعت در پی #MeToo جنبش برای جلوگیری از نوازندگان از استفاده از گرفته شده است. گذشته مراحل شامل یک کد رفتاری در جای خود قرار داده در سال 2018 با بیان اینکه امتحانات ابتدائی و جلسات حرفه ای باید رخ می دهد در خانه و یا اتاق های هتل ها.

همچنین در rt.com #MeToo شکست: دادگاه در می یابد حمله با شاکی به جرم افترا

خوار تولید Harvey Weinstein که در حال حاضر در دادگاه برای تجاوز جنسی متهم شد, از آزار و اذیت و آزار ده ها تن از زنان در اتاق های هتل ها.

در حالی که صمیمیت هماهنگ و دیگر اقدامات انجام شده قطعا مثبت آنها نه تنها احساس کمی بیش از حد, بیش از حد در اواخر بلکه بیشتر شبیه به وعده های خالی برای کمک به چرخش روابط عمومی.

برای مثال انحراف از استانداردهای جدید تعیین شده برای در مجموعه صمیمیت هماهنگ کننده ندارند خاص مجازات است که می تواند به قوانین جدید بیشتر شبیه generic دستورالعمل به تصور وجود دارد که هیچ احتمالی برای بازی ناپاک است.

بسیاری از اتهامات که ریشه از #MeToo جنبش نیز در رابطه با چیزهایی که اتفاق افتاده خاموش دوربین و درگیر جوانتر بیشتر از جان گذشته هنرمندان با استفاده از گرفته شده است توسط رهبران صنعت مانند Weinstein.

چه چیزی باعث این دستورالعمل احساس بیشتر شبیه به موجب سیگنالینگ از تغییر واقعی این است که بسیاری از اتهامات که ریشه از #MeToo جنبش خارج از هالیوود بودند ،

همچنین در rt.com ‘چگونه می تواند ما شناخته شده است؟’ کلینتون ادعای جهل در Weinstein اتهامات با وجود هشدارهای متعدد به کمپین

در مورد دادند کوئنتین تارانتینو فیلمساز آشکارا اعتراف به آگاه بودن از سوء رفتار توسط تولید کننده است اما ادامه کار با او.

‘Family Guy’ خالق Seth MacFarlane شوخی در حالی که اعلام سال 2013 نامزد اسکار که هیچ یک از بازیگر زن نامزد را به “تظاهر به جذب” را دادند. او بعدها نشان داد که خط الهام گرفته شده بود توسط یک بازیگر دوست آشکار یک حادثه رخ داده است که بین او و تهیه کننده است.

دیگر اتهامات ساخته شده هیچ جا رفت یا خاموش شد از ترس متهم کرده بود.

هالیوود می تواند تظاهر آن در حال تغییر همه آن را می خواهد اما دستورالعمل کلی که مطرح و تنها به دلیل یک روند جنبش اجتماعی در زمان برگزاری این کشور نمی جیغ پیشرفت همه که با صدای بلند.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی