MSNBC میزبان کریس ماتیوز مواجه است واکنش رسانه های اجتماعی پس از راه اندازی به یک گرم بیهوده گویی در مورد سوسیالیسم و به نظر می رسد نشان می دهد یک برنی ساندرز ریاست جمهوری می تواند به نوعی منجر به اعدام های دسته جمعی در خیابان ها.

در طول یک پست-بحث ویژه شب جمعه ماتیوز گفت: نظرات شخصی او در سوسیالیسم بازگشت “به اوایل 1950s” قبل از طراحی مقایسه بین دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و رهبر سابق کوبا فیدل کاسترو.

“من باور دارم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام — و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق می کند.”

متیوز و سپس گفت: بینندگان او را واقعا نمی دانم چه ساندرز به معنای زمانی که او در مورد سوسیالیسم.

این MSNBC میزبان حتی به نظر می رسید برای مسخره ساندرز’ لهجه زمانی که او گفت: شاید سناتور ورمونت امریکا می خواهد به “مثل دانمارک” که ظاهرا خیلی بد نیست: “خوب است که بی ضرر است که اساسا یک کشور سرمایه داری با بسیاری از خوب و رفاه اجتماعی برنامه های خود را. دانمارک بی ضرر است” ماتیوز گفت.

که در آن نقطه همکار MSNBC میزبان Chris Hayes interjected می گویند ساندرز’ پلت فرم او قرار می دهد “بسیار به وضوح در دانمارک رده” سوسیالیسم. “او کیست؟” ماتیوز شات در یک تردید تن و اضافه کرد: “چگونه شما می دانید? آیا او به شما بگویم؟”

“منظورم این است که آنچه او می گوید و آنچه دستور کار خود تماس برای” هیز پاسخ داد.

ساندرز تعریف شده خود را به عنوان یک “دموکراتیک سوسیالیستی” و بارها و بارها توضیح داد که او معتقد است در یک “اسکاندیناوی” سبک سوسیالیسم که آشکارا را شامل نمی شود به خیابان رفت.

ماتیوز شد هیچ یک از آن, اما, آوردن گفتگو را در اطراف به کاسترو گفت که همه فکر کردند شد “عالی” تا زمانی که او شروع به “تیراندازی هر یک از دشمنان خود را.”

ماتیوز’ اغراق آمیز ترس بیش از یک ساندرز آمار پیراهن اجرای او در پارک مرکزی بود ناودان به عنوان “مجنون پارانویا غنی” توسط یکی تویتر. “کاملا unhinged,” گفت: یکی دیگر از.

برخی حتی پیشنهاد میزبان باید اخراج به حالت تعلیق و یا حداقل مجبور به عذر خواهی برای “تهمت” در برابر ساندرز و ارائه اطلاعات نادرست از مشاهدات خود را.

در ضمن مترقی فعال شان شاه نوشت که سخنرانی دراز وشدیداللحن بود “یکی از تک ترین و نادان لحظه های من تا کنون دیده ام در MSNBC” در حالی که چپ نویسنده لوقا وحشی به نام ماتیوز بیهوده گویی “یکی از مهمترین و روانی بداخلاقی من تا کنون شاهد در کابل news.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی