مشابه را بر روی زمین از هزاران کیلومتر بالا می تواند نشان می دهد الگوهای است که می تواند هرگز متوجه شود از زمین بازگشت. آخرین نمونه دیدنی و جذاب از این مرموز هستند ‘روزت’ ابر تشکل های جامعی توسط ناسا.

ابرها دیده می شود در تازه منتشر شده, عکس دستگیر شده در سواحل غربی استرالیا توسط آژانس فضایی این ماهواره Aqua, شبیه برفی آرایش گل.

این گل نادر actinoform ابرها که غیر ممکن است برای دیدن از زمین زیرا آنها کشش فوق العاده بیش از مسافت های طولانی گاهی اوقات رسیدن به 300 کیلومتر (180 کیلومتر).

ابرها می تواند به اشکال مختلف اما آنها باید مطابق ساختار کلی. آنها برای اولین بار ثبت شده توسط ماهواره ناسا در سال 1962 اما با وجود آگاه بودن از آنها برای دانشمندان هنوز به باز کردن چرا مرموز ابر فرم.

تحقيقات پيشين نشان داده بود یک لینک به ذرات معلق در هوا, ذرات کوچک است که می تواند به طور مستقیم ساطع شده به اتمسفر و یا تشکیل شده در جو با تراکم. اما مایکل Garay ابر محقق ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت, گفت:, آن را سخت برای دیدن چگونه ذرات معلق در هوا می تواند مسئول جدیدترین تشکیل آن را داده بود جامعی تا کنون از زمین.

بنابراین در حال حاضر آن باقی می ماند یک رمز و راز است.

همچنین در rt.com از کجا گرتا هنگامی که شما نیاز به او را ؟ ناسا شاهد نمایشی یخ های قطبی سقوط در مریخ

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی