لباس زیر مد: زن قهرمان به نمایش ورزشی روال در لباس زیر زنانه (عکس)

چهار ورزشکاران زن به نمایندگی های مختلف ورزشی تابستان را جابجا سنتی خود را دنده به صورت توری لباس زیر برای شرکت در Agent Provocateur جدید کمپین تبلیغاتی به نام ” ما بازی را به نفع خود.

انگلیسی لباس زیر زنانه, خرده فروش, دعوت ورزشکاران حرفه ای به مدل خود را به تازگی منتشر شده است که مجموعه آنها ادعا می کنند می تواند راحت برای هر زن است.

ادامه مطلب: ‘طبیعی ترین بدن یک زن می تواند داشته باشد’: Bellator کودک Loureda می خندد خاموش ‘ایمپلنت’ comment (عکس)

یک آتش است که درایوهای شما را افزایش می دهد, نوار, هیچ چیز مانند قبل است. هل دادن شما سخت تر و سریع تر و قوی تر. انجام آن را به تنهایی. انجام آن با هم” شرکت در زیر نویس این ویدئو نشان دادن چهار ورزشکاران در عمل است.

کانادا قطب vaulter Alysha نیومن یکی از چهار ورزشکار انتخاب شده برای Agent Provocateur انتخاباتی. حاکم بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان دیده می شود پوشیدن طلایی زنجیره ای, لباس زیر, در حالی که خود گرانش-هجوم مهارت.

این ورزشکار که در زمان نقش یک الهه یونانی گفت که کمپین “اجازه او را به نشان می دهد طرف دیگر از زیبایی زن بودن.”

اگر الان نه پس کی؟! اگر ما فشار محدودیت شکستن موانع و انتظارات آن را چیزی جز نگه داشتن ما را از خود واقعی ما است!” او نوشت: در حالی که ارسال تصاویر از عکس جلسه به او Instagram صفحه.

آمریکا hurdler و قهرمان دو سرعت ملکه Harrison-Claye دیگر ورزشکار به تصویر کشیده شده در این شرکت تجاری تصویری.

2015 Pan American Games قهرمان نشان داده شده است در حال اجرا در یک مسیر در لباس زیر زنانه صورتی.

ملکه Harrison-Claye باعث حرکت او در قدرت بالا در صورتی قهرمان محدوده” شرکت نوشت.

ما سنگ نوردی قهرمان جهان Sasha Digiulian انتخاب سیاه و سفید لباس زیر با جوراب ساق بلند می کرد به چالش کشیدن ارتفاعات برای Agent Provocateur مبارزات انتخاباتی.

انگلیسی, ژیمناست گرجستان مای فنتون دیده می شود اجرای یک فک انداختن میله های ناهموار روال در حالی که با پوشیدن لباس تنگ اتصالات سات طراحی شده توسط این شرکت است.

در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع در Gold Coast, فنتون برنده میله های ناهموار عنوان مارک اول مهم بین المللی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im