Covid-19 آلوده بیش از 900 نفر در شهر نیویورک به قتل 10 در یکی از بزرگترین کشور coronavirus نقاط در حالی که مسئولان شهرستان در نظر گرفتن یک پناهگاه در محل سفارش و به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده رسیدن به 108.

“شماره رفته تا به معنای واقعی کلمه بیش از یک صد نفر در این دوره از روز است. ما در 923 موارد در این ساعت امشب 10 نفر که گذشت,” New York City, شهردار, بیل د Blasio گفت: در MSNBC سهشنبه شب با اشاره به این شهرستان به تنهایی.

آن را غیر قابل باور چگونه به سرعت این بحران در حال رشد است در حال حاضر.

خواسته در مورد امکان برای مواقع اضطراری ‘پناهگاه در محل سفارش برای آلاینده کلانشهر de Blasio گفت: این حرکت را باید هماهنگ با دولت اما با اشاره به ایده “در نظر گرفته شود در حال حاضر آن را تا به توان بین, در مورد شهر و دولت با هم کار احترام به نقش دولت.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو بود بی اعتنا از این ایده اما گفتن سی ان ان جیک Tapper “کار من این است که مطمئن شوید که دولت یک طرح هماهنگ و آن را با این نسخهها کار در همه جا. من فکر نمی کنم سرپناه در محل کار واقعا برای یک محل.”

همچنین در rt.com Coronavirus تماس با ما’ ‘ثروتمندترین کشور’ بلوف: آن را چسبیده به گران اسطوره یا تکامل تحت فشار ؟

این کشمکش بیش نیویورک را مهار اقدامات می آید به عنوان مرگ و میر در سراسر کشور افزایش یافت و به 108 با بیش از 6,300 موارد در سراسر کشور تا حد زیادی خوشه در نزدیکی شهرهای ساحلی در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است. با غرب ویرجینیا گزارش اولین مورد در روز سه شنبه شب در تمام 50 ایالت در حال حاضر مشاهده سریع-سفر ویروس که سرچشمه در چین هوبئی استان است و پس از گسترش به بیش از 150 کشور جهان است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de