‘نهایی کارن’ تماس پلیس در ‘خطرناک’ سیاه و سفید مردی که از او خواست به دسته سه تایی سگ می شود قرار بر ترک پس از عظیم واکنش (تصویری)

یک زن نیویورک لقب “نهایی کارن” قرار داده شده است در ترک و مجبور به “داوطلبانه تسلیم” حیوان خانگی خود را پس از دستگیر تماس با پلیس در یک “تهدید” مرد سیاه و سفید که صرفا خواسته است که او در دسته سه تایی سگ خود را.

به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه و در پارک مرکزی این ویدئو باز می شود با یک مشخصه-ناراحت زن راه رفتن به سمت دوربین, درخواست مرد فیلمبرداری به “لطفا متوقف شود.” این وضعیت به سرعت ميگيرد زمانی که او حاضر با تعهد کاری به تماس با پلیس و “به آنها بگویید که وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من است.”

“وجود دارد یک زن و مرد آمریکایی آفریقایی تبار … او ضبط و تهدید من و سگ من” او شنیده گفتن 911 اعزام شدن از کوره در رفته به عنوان او فریاد “من در حال تهدید توسط یک مرد!”

کلیپ ویروسی رفت و پس از آن به اشتراک گذاشته شده آنلاین توسط ملودی کوپر نویسنده و مدیر برای HBO که برادر مسیحی دستگیر شده این فیلم. در هیچ نقطه ای در فیلم زن تهدید با کوپر توضیح کل ماجرا را آغاز کرد و پس از او برادر “مودبانه [خواسته]” که قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی – به عنوان پارک داد.

در حالی که کوپر می گوید: زن در نهایت بند زده, حیوان خانگی خود را و سمت چپ بدون حادثه اینترنت بود و نه حاضر به بخشش و فراموش کرده و با شهروندان به سرعت “doxxing” سگ-واکر – یا تفرج او هویت آنلاین – به دیگران بی شماری مورد زن در سراسر رسانه های اجتماعی. برخی از می ناب “کارن” – نوع میانسال suburbanite که به طور منظم خواسته به صحبت می کنند به مدیر – در حالی که دیگران خرد او را به “نژادپرستی” استدلال او جعلی با پلیس تماس قرار داده کوپر زندگی در خطر است.

به سادگی بسیاری از ترحم بر زن “فقیر سگ” اما او که تقریبا گاو در اطراف یقه طول بحث برانگیز تصویری باعث یک منتقد برای مشاهده: “زمانی که شما بیش از حد سرمایه گذاری در تعصب که شما با میل و رغبت خفه کردن سگ خود را.”

همیشه مدبر اینترنتی کندو ذهن ظاهرا قادر به دقت اشاره کردن پناهگاه حیوانات از آن سگ به تصویب رسید باعث خدمات امداد و نجات همچنین به صدور بیانیه و اشاره کرد که “به طور داوطلبانه تسلیم سگ” در حالی که این پارک در قسمت “پرداخت.”

برخی از شهروندان در زمان همه چیز را به سطح بعدی و حتی رسیدن به این زن ادعا کارفرما, سرمایه گذاری, شرکت فرانکلین تمپلتون. در حالی که این شرکت را تایید نمی کند نام زن – امی کوپر با توجه به شهروندان (بدون ارتباط با ملودی یا مسیحی) – آیا صدور بیانیه ای در توییتر اشاره کرد که یک کارمند شده بود “قرار داده و در مرخصی اداری” زیر نامشخص “حادثه است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de