بریتانیا استفاده از اینترنت موج به اوج جدید در طول مستند

انگلستان بزرگسالان صرف یک چهارم از بیداری خود را در روز آنلاین در طول مستند – رکورد بالا با توجه به Ofcom.

در فروردین بزرگسالان صرف به طور متوسط چهار ساعت در روز آنلاین از سه و نیم در ماه سپتامبر 2019 در ارتباطات watchdog گفت.

و هفت نفر از 10 نفر ساخته شده و تماس های تصویری حداقل یک بار در هفته در طول مستند با میلیون ها تبدیل به زوم برای اولین بار.

همه گیر کاملا تغییر کرده آنلاین رفتار گفت: Ofcom.

تنظیم کننده آنلاین ملت گزارش نشان داد که مردم به دنبال راه های جدید برای متصل نگه مطلع سرگرم و مناسب در طول مستند.

Twitch این livestreaming پلت فرم برای علاقهمندان به بازی را دیدم بازدید کنندگان افزایش از 2.3 میلیون در ماه ژانویه به 4.2 میلیون در ماه آوریل است.

Infinite که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری فیلم کوتاه رسیده 12.9 میلیون UK بازدید کننده در ماه آوریل تا از 5.4 میلیون در ماه ژانویه است.

خیلی از Ofcom گزارش متمرکز بر مردم عادات آنلاین در سپتامبر سال 2019 قبل از coronavirus زده.

که در آن نقطه نه در 10 بزرگسالان و تقریبا همه کودکان صرف زمان بر روی سیستم عامل مانند Infinite, YouTube, اسنپ چت و Instagram, با توجه به مطالعه است.

و تقریبا نیمی از بزرگسالان تماشای فیلم بر روی این سیستم عامل چندین بار در روز افزایش به 73% برای کودکان هشت تا 15.

مردم دیگر فقط منفعل و مصرف کنندگان با دو در پنج بزرگسالان آپلود ویدئوها به Infinite, YouTube, Snapchat یا Instagram.

ویدیو های سایت کلیپ

چه کسانی که در سن 16+ پخش

ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم ثابت شده بزرگ آمار مستند از 659,000 کاربران در ماه ژانویه به 13 میلیون در ماه آوریل به عنوان کشور تبدیل شده به آن را به گپ زدن به خانواده و دوستان و شرکت در آزمونها و بازی.

این برنامه شده است و بدون جنجال با سوال در مورد چگونه امن آن را با برخی از مردم در حال سقوط قربانی به زوم-بمب گذاری که در آن یک مهمان ناخوانده می پیوندد یک تماس به علت فساد و یا به اشتراک گذاری ناخوشایند یا نفرت مواد.

تغییر رادیکال

حتی قبل از همه گیر مردم در حال حرکت به دور از تلفن ثابت تماس ها و پیام های متنی در حمایت از WhatsApp و Facebook Messenger این گزارش نشان می دهد.

مستند به نظر می رسد که شتاب تصویب چنین خدمات. نزدیک به نیمی از انگلستان بزرگسالان با استفاده از WhatsApp, تماس های ویدئویی را به حداقل هفتگی با Facebook Messenger نه چندان دور در پشت در 41 درصد و اپل FaceTime استفاده می شود 30 درصد.

Ofcom مدیر استراتژی و تحقیقات Yih-Choung Teh گفت: “مستند ممکن است ترک ماندگار دیجیتال میراث. Coronavirus کاملا تغییر کرده است راه ما زندگی می کنند و ارتباط آنلاین با میلیون ها نفر از مردم با استفاده از ویدئو های آنلاین خدمات برای اولین بار.”

افراد محتاط باقی می ماند در مورد ایمنی آنلاین هر چند با 87 درصد از بزرگسالان و گفت که آنها تا به حال نگرانی بیش از کودکان با استفاده از ویدئو های وب سایت ها و برنامه های دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de