انگلستان 2021 سرشماری می تواند آخرین آمار نشان می دهد رئیس

این 2021 سرشماری می تواند یکی از آخرین تا به حال به انجام این ملی انگلستان آمار نشان داده است.

پروفسور آقا یان الماس گفت: او در بررسی جایگزین های ارزان تر به 10-سالانه اجباری پرسشنامه تحویل به هر UK خانواده است.

سرشماری که انجام شده است برای تقریبا 200 سال فراهم می کند با ارزش جمعیت اطلاعات برای کمک به شوراها و دولت طرح خدمات.

اما آقا یان گفت که او “امیدوار” داده ها را از منابع دیگر می تواند آن را جایگزین.

“سرشماری است که رک و پوست کنده به عنوان خوب به عنوان آن ممکن است به,” او گفت:.

“بیایید ببینیم که اگر ما می تواند به یک مکان مشابه بیشتر به سرعت با استفاده از استراتژی های مختلف.”

  • آمار نشان می دهد افزایش در خارجه متولد شده

اگر چه ریشه های آمار گیری در بریتانیا می توان به Domesday کتاب در 1086 آن بود تا 1801 که یک مقام رسمی سرشماری انجام شد که جمعیت انگلستان و اسکاتلند و ولز شد نه میلیون.

این آمار با توجه به سرشماری سال 1841 که هر رئیس خانواده بود نیاز به پر کردن یک فرم از طرف هر کس در زندگی در این آدرس در یک روز خاص به عنوان اولین مدرن سرشماری.

این روش تا به آزمون زمان ایستاده بود – با سوالات بیشتر در مورد ویژگی های هر یک از اعضای خانوار اضافه شده در طول سال – اما هزینه های ballooned.

دفتر آمار ملی انگلیس که مسئولیت سرشماری در انگلستان و ولز گفت: حدود £906m خواهد بود صرف زمان آینده – نزدیک به دو برابر این رقم را برای سال 2011.

این سرشماری برای اسکاتلند و ایرلند شمالی که در حال انجام در همان زمان در حال اجرا به طور جداگانه.

بهتر و بیشتر گرانول’

آقا یان اذعان کرد که هزینه شده است افزایش هر چند او اشاره کرد که یک درایو به بسیاری از افراد برای تکمیل در سال آینده سرشماری آنلاین اجازه می دهد منابع به هدف در کسانی که کمتر احتمال دارد برای پاسخ.

سابق دانشگاه آبردین معاونت گفت: مقامات خواهد انجام تحقیقات در کنار این سرشماری برای پیدا کردن اگر اطلاعات دقیق به دست آمده می تواند از طریق وسایل دیگر مانند Ordnance Survey, GP, لیست شورای سوابق مالیاتی و رانندگی جزئیات.

او گفت: جمله “داده های اداری” – همراه با به طور منظم در مقیاس جمعیت نظرسنجی – می تواند “بهتر و بیشتر گرانول” اطلاعات “ارزان” و “به موقع تر” راه هر چند او گفت: هیچ تصمیم گیری انجام شده است.

“ما تنها می خواهم به حرکت به دور از [سرشماری] اگر ما می تواند تکرار است که غنای اطلاعات,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت را نهایی می گویند پس از نتایج سرشماری و تحقیقات بوده است مورد بررسی قرار, در سال 2023.

در یک سال 2018 کاغذ سفید دولت گفت: “جاه طلبی” بود که “دیگر منابع داده ها” استفاده می شود پس از 2021 هر چند آن را به صراحت می گویند که آمار خود را باید اوراق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی