اوکراین تخلیه از ووهان چین شده اند و کمتر از استقبال در یک روستا میزبانی coronavirus قرنطینه مرکز. ویدئوها نشان می دهد مردم محلی پرتاب سنگ به اتوبوس با evacuees سوزاندن لاستیک و درگیری با پلیس.

ده ها تن از روستاییان برای اولین بار اقدام به مسدود کردن جاده منتهی به نوی Sanzhary در Poltava منطقه مرکزی اوکراین و توقف طرح دولت برای قرنطینه اوکراین evacuees از ووهان وجود دارد. خود موانع برداشته شد توسط نیروی پلیس با استفاده از خودروهای زرهی و دستگیری چندین محلی.

بعد روز پنج شنبه در جمع روستاییان در خارج از محلی مرکز پزشکی و پرتاب سنگ به اتوبوس در آوردن evacuees فوق العاده ویندوز و آسیب رساندن به وسایل نقلیه است.

“من مصرانه از معترضان به نقض قانون است. تمام تلاش برای ارتکاب جرائم متوقف خواهد شد” ایوان Vygovsky رئیس Poltava منطقه ای پلیس در بیانیه ای گفت.

این برای اولین بار است که اعتراض ها در اوکراین است. در اوایل این هفته موانع راه اندازی شد در ترنوپیل و Lviv مناطق در غرب پس از شایعاتی که دولت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی قرنطینه امکانات وجود دارد.

همچنین در rt.com شورش سربازان & خودروی زرهی ارسال به اوکراین در شهر به عنوان ساکنان تلاش برای جلوگیری از تخلیه coronavirus بیماران (تصویری)

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky نیز به دادگاه تجدید نظر به محلی برای نشان دادن دلسوزی برای حدود 70 نفر بودند که به تخلیه از چین هبی استان در یک پرواز چارتر.

“متاسفانه همه ما در واکنش انسانی,” Zelensky گفت: در Facebook صفحه. “تلاش برای جلوگیری از جاده ها, بلوک بیمارستان و جلوگیری از شهروندان اوکراین از ورود به کشور – این است که به دور از نشان دادن بهترین تیم ملی ما بود.”

رمان coronavirus رسما به نام COVID-19 آلوده بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان و ناشی از بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در دو ماه پس از اولین مورد ثبت شده در ووهان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im