ملی اوکراین آتش شعله ور شدن تفنگ در سفارت روسیه در کیف را تهدید به طوفان ماموریت دیپلماتیک (تصویری)

اوکراین رادیکال را به ضرب گلوله یک دور از شعله ور شدن تفنگ در سفارت روسیه در کیف, هدف قرار دادن سقف ساختمان به عنوان آنها به صحنه رالی خارج از ماموریت. با وجود حضور سنگین پلیس, افسران ظاهرا ایستاده بود idly.

روسیه ماموریت دیپلماتیک در کیف دچار حمله اواخر روز شنبه به عنوان یک جمعیت عمدتا راست رادیکال های جمع آوری شده در مقابل سفارت و حلیم محل آن با عود و دود و گلوله. در یک نقطه و کسی نیز اخراج شعله ور شدن تفنگ دور که ضربه سقف ساختمان به به سلامتی با صدای بلند از جمعیت بود که شعار ضد روسی شعار یک ویدئو منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد.

رادیکال های شکست خورده به مجموعه ای از ساختمان آتش, اما آنها تخریب یک پرچم با آن پاره از هم جدا در مقابل این ماموریت است.

دیپلمات های روسیه گفت: آنها هنوز هم بررسی کنید که سفارت را محل مطمئن شوید که حمله نمی کند در نتیجه هر گونه آسیب ، این حمله محکوم شد توسط روسیه و سازمان امنیت و همکاری ماموریت که همچنین گفت که رادیکال تهدید کرده بود به طوفان سفارت.

Ultranationalists در خیابان های پایتخت اوکراین به علامت گذاری به عنوان به اصطلاح داوطلب را که از آن به عنوان یک تعطیلات بزرگداشت شجاعت از کسانی که در دفاع از حاکمیت اوکراین و تمامیت ارضی. در واقع این مناسبت است که مربوط به بعد از سال 2014 میدان انقلاب, رویدادهای زمانی که به اصطلاح داوطلب گردان تشکیل شد و پرتاب در برابر خود اعلام کرد مردم جمهوری در این کشور شرق.

این جمعیت که در صحنه راهپیمایی در این روز به خصوص شامل اعضای بدنام آزوف هنگ عمدتا متشکل از راست داوطلبان بسیاری از آنها آشکارا بیان سفید ملی و نئو نازی ها اعتقادات. تظاهر کنندگان دست تکان داد با پرچم هنگ آرم و ‘Wolfsangel’ – سخن مورد استفاده توسط آلمان 2 SS Panzer Division ‘Das Reich” در جنگ جهانی دوم – که در آن واحد به تصویب رسید به عنوان نماد آن.

پلیس اوکراین مستقر سنگین نیروهای به سفارت پیش از ملی گرایان افراطی مارس و محاصره این ساختمان با موانع فلزی. با توجه به برخی از گزارش ها وجود دارد و حتی بیشتر افسران پلیس در صحنه از وجود تظاهر کنندگان. در عین حال آنها ظاهرا هرگز حتی سعی در دخالت به عنوان رادیکال های حمله به کنسولگری.

حتی بیشتر bizarrely پلیس گفت: پس از ماه مارس که آنها پیدا کرده بود “هیچ نقض جدی” نظم و قانون در عمل است.

روسیه ماموریت های دیپلماتیک بارها هدف حمله رادیکال اوکراین پس از میدان انقلاب. در 2018, ultranationalists مجموعه قلمرو کنسولگری روسیه در شمال شرقی شهر خارکف در آتش است. در سال 2016 گروه رادیکال حمله به یکی دیگر از دفتر کنسولی در غرب اوکراین شهر لووف در حالی که سفارت در کیف مورد حمله قرار گرفت و دو بار در فقط 24 ساعت در ماه مارس همان سال است.

مقامات اوکراین همواره تمایلی به بررسی این حوادث در حالی که کیف غربی حامیان ترجیح داده اند به نوبه خود چشم به این حملات است.

همچنین در rt.com کنسولگری روسیه سرزمین در آتش به عنوان معترضان pelt آن با عود در خارکف (عکس)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de