بدنام جادوگر-شکار وب سایت می گوید: رئیس یکی از مشهور ترین نرم افزار-ناتو تجمعات و برخی بالای نظامی ایالات متحده بازنشستگان در حال حاضر دشمنان از اوکراین به عنوان آنها جرأت به ثبت نام غیر الزام آور نقشه راه برای صلح در Donbass.

بحث برانگیز ‘Mirotvorets’ (صلح) سایت هدف در گرفت سفیر آلمان ولفگانگ Ischinger, فهرست سیاه او را برای آنچه در آن گفته بود “تلاش برای اخلال در تمامیت ارضی و حاکمیت اوکراین” و “در نظر گرفتن بخشی در روسیه برنامه های تبلیغی-تلقینی علیه اوکراین است.”

Ischinger صندلی کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) عمده pro-ناتو رویداد در اروپا; در حالی که روسیه و چین – دو غرب را تعیین مخالفان – غالبا دعوت ورودی خود را به نظر می رسد قادر به تغییر این کنفرانس را به جریان اصلی داستان است.

در حال حاضر جرم خود شد اضافه کردن امضای خود را به 12 طرح مشخص شده که گام به سوی پایان دادن به جنگ در Donbass و خنثی کردن تنش ها میان از یک طرف اتحادیه اروپا و روسیه در اوکراین و روسیه.

برجسته دیپلمات آلمانی که گاهی اوقات نشان دهنده “الحاق کریمه” نبود تنها غرب شخص به متهم به جانبداری با روسیه است. رول از دیگر لیست سیاه امضا کنندگان این افزایش بیش از چند ابرو. که “ضد اوکراین و طرفدار روسیه’ نیست آنچه که شما می خواهم انتظار از برخی از این.

به عنوان مثال وجود دارد ما به طور کلی Philip Breedlove – رئیس سابق نیروهای ناتو در اروپا – که یک بار با برچسب روسیه “یک تهدید وجودی برای ایالات متحده آمریکا و متحدان آن و نظم بین المللی.” برخی از او به بیرون درز ایمیل نشان می دهد او سعی کردم به فشار واشنگتن تصمیم سازان به افزایش جنگ با روسیه پس از کودتای فوریه 2014 در کیف.

همچنین در rt.com مشاوره و آموزش جنگ: ایمیل نشان می دهد سابق ناتو کلی توطئه آمریکا در جنگ با روسیه

یک نفر دیگر در لیست سیاه است بازنشسته دریاسالار جیمز Stavridis – همچنین یک فرمانده ناتو – که اصرار داشت که برخی از “روس” را درگیر در یک “حمله مستقیم به قلب ما سیستم دموکراتیک” در سال 2016. او می خواست ما را به اعمال تحریم بر روسیه تیم های ورزشی چهره های مهم بین المللی ارکستر سمفونی علمی موسسات دیپلماتیک هیئت – حتی در ولادیمیر پوتین خود را.

به نام “دوازده گام به سوی امنیت بیشتر در اوکراین و اروپا و اقیانوس اطلس منطقه” را آزادانه بیان, مقاله منتشر شده در حاشیه کارشناسی ارشد در هفته گذشته.

آن پیشنهاد راه اندازی یک مین زدایی ماموریت در شرق اوکراین که در آن Donbass واقع شده است و تضمین آزادی حرکت در جنگ زدگان منطقه و ایجاد نظامی دو کشور مدیریت بحران فرمت بین آلمان و فرانسه و اوکراین و روسیه و تمام اعضای نرماندی چهار گروه راه اندازی در سال 2014 به نشانی جنگ است.

نویسندگان بر این باورند که بهبود اقتصادی از Donbass به همان اندازه مهم است و اضافه کرد که اوکراین باید وارد یک منطقه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا و روسیه – مسئله ای که موجب خونین 2014 کودتا و پس از آن جنگ در شرق.

همچنین در rt.com ‘جنایتکار’ راجر واترز در لیست سیاه اوکراین بیش, روسی, مصاحبه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی