تظاهرات در برابر اوکراین تخلیه از ووهان که تبار به جاده ها محاصره و درگیری با پلیس کشیده اند خشم رئیس جمهور Volodymir Zelensky که گفت: ملت افتاده است و بازگشت به قرون وسطی است.

اوکراین است ظاهرا تبدیل یادآور اروپا چیزی از آن همیشه آرزو, اما قطعا در راه آن می خواستم حداقل به گفته خود رئیس جمهور. Zelensky در مقایسه با ملت خود به اروپا از زمان جادوگر شکار inquisitions و همه گیر.

“شما می دانید ما همیشه می گویند که اوکراین در اروپا” رئیس جمهور گفت: ملت با اشاره به شعار محبوب در میان طرفدار غرب عناصر که شد به خصوص گسترده پس از 2014 در میدان انقلاب. “به حقیقت دیروز ما گاهی اوقات به نظر می رسید به اروپا از قرون وسطی,” او اضافه کرد: تعزیر کسانی که صحنه های خشونت در مرکزی اوکراین است.

همچنین در rt.com اوکراین روستاییان سنگ اتوبوس آوردن هموطنان تخلیه از ووهان به کروناویروس قرنطینه (ویدئوها)

معترضان مخالف این ایده از شهروندان خود را در حال تخلیه از coronavirus کانون در ووهان.رئیس جمهور به اصطلاح ملت و شهروندان را به “به یاد داشته باشید که ما همه انسان ها” در حالی که گفت که او نمی تواند توصیف اعتراضات به عنوان “رفتار انسان.” او همچنین آرزو evacuees سلامتی و ابراز امیدواری کرد که آنها به زودی خواهد بود قادر به اتحاد دوباره با خانواده های خود.

گروهی از آسمان از جمله 45 اوکراین و 28 خارجی که وارد در اوکراین از ووهان در روز پنج شنبه کمتر از خوش آمد در خانه. اضطراب و سوء ظن در میان مردم در مرکزی اوکراین روستای نوی Sanzhary بیش از چشم انداز بالقوه حامل جدید کروناویروس عنوان راه خود را به زودی آب پز به تظاهرات خشونت آمیز.

روستاییان قطع جاده های منتهی به نزدیکی گارد ملی مرکز پزشکی بود که انتظار می رود به میزبان evacuees باعث به دخالت پلیس. معترضان سپس به درگیری با ماموران و یک خودروی زرهی مورد استفاده قرار گرفت برای حذف جاده محاصره.

همچنین در rt.com شورش سربازان & خودروی زرهی ارسال به اوکراین در شهر به عنوان ساکنان تلاش برای جلوگیری از تخلیه coronavirus بیماران (تصویری)

بعد در روز روستاییان حلیم اتوبوس حامل evacuees و پلیس اسکورت با سنگ آسیب رساندن به وسایل نقلیه و مجروح شدن دهها افسران پنج نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند.

این برای اولین بار است که اعتراض ها در اوکراین است. موانع قبلا تاسیس شده در ترنوپیل و Lviv مناطق در غرب پس از شایعاتی که از یک مرکز قرنطینه ممکن است راه اندازی وجود دارد.

رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان آلوده بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد حداقل 2000 زندگی بیش از دو ماه پس از اولین مورد ثبت شد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی