انگلستان آب و هوا: خورشید ایمنی هشدار دهنده به عنوان اشعه ماوراء بنفش سطح مخفیگاه آنان را به اوج

مردم در حال هشدار داد به اقدامات احتیاطی اضافی در آفتاب سوزان – به عنوان انگلستان است و انتظار می رود برای دیدن یک رکورد سطح تابش اشعه ماوراء بنفش در طول روز.

با درجه حرارت هوا و به صعود به 33C (91.4 F) در برخی از نقاط این کشور ملاقات کرده است گفت: اشعه ماوراء بنفش به سطح نگرانی واقعی است.

روز چهارشنبه هزاران نفر لذت می برد خورشید در سواحل در داغترین روز از سال تا کنون, با هدف قرار دادن لندن 32.6 C.

اشعه ماوراء بنفش می تواند باعث آفتاب سوختگی و آسیب به پوست.

جنوب انگلستان است و انتظار می رود که در آن درجه حرارت به احتمال زیاد برای رفتن به گذشته 30C در حالی که اسکاتلند و ولز را به اطراف 29C (84.2 F). ایرلند شمالی پیش بینی شده است که تا حد زیادی یک روز آفتابی اما کمی خنک تر از جاهای دیگر است.

Dr Lynn Thomas مدیر پزشکی سنت جان آمبولانس گفت: افراد آسیب پذیر مانند کودکان و افراد مسن باید به ماندن در داخل اگر ممکن است – اما او به رسمیت شناخته شده و آن را وسوسه انگیز برای رفتن به خارج در طول “lovely” آب و هوا.

“اما مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از کرم های ضد آفتاب در, مطمئن شوید که شما با پوشیدن یک کلاه را امتحان کنید و در سایه ماندن تا آنجا که ممکن است و مطمئن شوید که شما مقدار زیادی از نوشیدنی های خنک با شما,” او گفت:.

به همین دلیل است که اشعه خطرناک است ؟

قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خواهد شد نه تنها شما را در معرض خطر آفتاب سوختگی.

بیش از حد تابش اشعه ماوراء بنفش از خورشید نیز به شدت مرتبط با افزایش موارد سرطان پوست در پوست عادلانه جمعیت در سراسر جهان – با توجه به این که.

مقدار اشعه ماوراء بنفش رسیدن به پوست خود رانده است روزانه متوسط. اشعه ماوراء بنفش سطح در روز روشن و شادی بخش در اواخر مارس روز خواهد شد در مورد همان است که در یک روز گرم و آفتابی در ماه اوت است.

بالا بردن سطح انتظار می رود در روز پنج شنبه خواهد بود شبیه به یک روز داغ در جنوب اسپانیا.

BBC Weather مجری مت تیلور گفت: وجود فوق العاده سطح بالایی از اشعه ماوراء بنفش است که می تواند نه در شاخص اشعه ماوراء بنفش. انگلستان به طور معمول می بیند حداکثر شش یا هفت در طول تابستان است.

او توضیح داد که می توان آن را بیشتر از یک عامل داده شده است که این شرایط دیده می شود در ماه ژوئن به جای بعد در تابستان.

“ما فقط رفته گذشته انقلاب تابستانی تا خورشید در آسمان بالاتر,” او گفت:.

او اضافه کرد که یک “فوق العاده بزرگ تخلیه ازن در نیمکره شمالی”, اخیر کاهش سطح آلاینده ها و زمان طلسم فشار بودند و دیگر عوامل است که کمک به نگه داشتن آسمان روشن به طوری که اشعه ماوراء بنفش شد نه اینکه قطع

  • سر صحبت: Imelda Staunton, Sarah Lancashire and Jodie Comer را بسیار دوست داشتم تک گویی
  • پیش نمایش آخرین باید ببینید نشان می دهد: من ممکن است شما را از بین ببرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net