دولت انگلستان است و انتظار می رود برای تصمیم گیری در روز سه شنبه که آیا به ممنوعیت تجهیزات ساخته شده توسط فن آوری های چینی غول Huawei از آن 5G شبکه.

آمریکا در حال لابی انگلستان به حذف آن را در زمینه امنیت ملی است.

Huawei اصرار دارد آن را هرگز به گرفتن سفارشات از دولت چین.

نخست وزیر بوریس جانسون است که ریاست جلسه شورای امنیت ملی که در آن تصمیم گیری خواهد شد – اگر چه آن ممکن است بلافاصله اعلام کرد.

‘فن آوری های وابسته’

حدس و گمان وجود دارد آقای جانسون ممکن است را انتخاب کنید به ممنوعیت Huawei از “هسته” بخش هایی از شبکه های تنها.

هسته انجام توابع ضروری مانند تصدیق هویت مشترکان و ارسال صدا و داده ها بین دستگاه و گاهی اوقات به عنوان “مغز” و یا “قلب” از یک شبکه است.

صحبت با خبرنگاران امروز آقای جانسون گفت: او می خواست یک سیستم ارائه می شود که “مصرف کننده منافع” بدون به خطر انداختن ملی زیرساخت های امنیتی و یا انگلستان را در روابط با دیگر سازمان های اطلاعاتی.

“ما در حال رفتن به آمده تا با یک راه حل است که ما را قادر می سازد هر دو برای رسیدن به آن هدف و این راه رو به جلو است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وزیر خارجه پیشین جرمی هانت گفت BBC Radio 4 امروز برنامه او “تعجب که آیا آن را عاقلانه” برای بریتانیا برای تبدیل شدن به “فن آوری های وابسته به یک کشور دیگر”.

“من می گویند اگر تصمیم می رود و راه دیگر این هفته به برخی از نشانه ها به نظر می رسد نشان می دهد آن را ممکن است من امید نیز وجود خواهد داشت برخی از بازتاب در چرا که ما هرگز نیاز به غرب داد به قوی تر از در حال حاضر,” او گفت:.

  • چشم انداز: می توانید به ما اعتماد Huawei?

در همین حال وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo توییتی در حمایت از محافظه کار MP تام Tugendhat که نوشته بود در پست در روز یکشنبه که این امر می تواند به اشتباه اجازه می دهد Huawei به شبکه است.

“نماینده تام Tugendhat می شود آن را” آقای Pompeo نوشت.

آقای Tugendhat نیز مطرح نگرانی های خود را در مورد Huawei در مجلس شورای اسلامی امروز است.

در سال گذشته ما ممنوع شرکت از فروش قطعات و تکنولوژی به هواوی و 68 شرکت های مرتبط با استناد به امنیت ملی و نگرانی.

و دو هفته پیش آن را ارائه پرونده به دولت بریتانیا آن را ” نشان داد جدید امنیتی خطرات ناشی از استفاده این شرکت است.

اما بریتانیا مقامات اطلاعاتی بر این باورند که ممکن است برای طراحی یک معماری سیستم است که در آن تعداد زیادی از هسته های حفاظت شده از تداخل.

نسل پنجم تلفن همراه اتصال به اینترنت وعده بسیار سریع تر اطلاعات دانلود و آپلود با سرعت پوشش گسترده تر و با ثبات تر می کند.

این کار با ساخت بهتر استفاده از طیف رادیویی را قادر می سازد به مراتب بیشتر دستگاه ها برای دسترسی به اینترنت تلفن همراه در همان زمان.

چهار 5G شبکه در انگلستان در حال اجرا توسط:

  • سه
  • 02
  • EE (یک شرکت تابعه از BT)
  • وودافون

EE سه و وودافون خواهد همه را به نوار کردن برخی از تجهیزات Huawei اگر بان تایید شده است.

و در حالی که Telefonica را O2 است به طور گسترده ای مستقر Huawei تجهیزات به تاریخ آن است که در یک شبکه-های توافق با وودافون بنابراین هنوز هم می تواند تحت تاثیر قرار.

‘بی اساس اتهامات’

اریکسون و نوکیا ارائه محصولات جایگزین برای Huawei – اما آنها گران تر هستند.

“کمی مضحک چیزی است که از چهار شبکه نصب 5G بسیاری هنوز هم استفاده از 4G زیرساخت – و از این بیت است که 5G امروز همه با استفاده از Huawei” پروفسور آلن وودوارد از ساری دانشگاه گفت.

Huawei می گوید آن کار کرده با انگلستان شرکت های مخابراتی برای 15 سال است.

“ما مطمئن هستیم که دولت بریتانیا تصمیم گیری مبتنی بر شواهد به عنوان مخالف به بی اساس اتهامات” آن گفت: در یک بیانیه های قبلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی