سربازان انگلیسی که متهم به ارتکاب جنایات جنگی در عراق بعید است که به صورت تحت تعقیب کیفری.

محققان مستقل خواسته شد تا نگاهی به هزاران نفر از اتهامات ساخته شده در برابر نظامی بریتانیا پس از حمله به عراق در سال 2003 است.

اما مدیر این سرویس پیگرد قانونی قدرت (SPA) گفت: فقط یکی باقی مانده موردی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

اندرو Cayley گفت: “سطح پایین” از متخلف و عدم وجود شواهد معتبر منجر شده بود اکثر موارد به اخراج شود.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 قانون در برنامه اقدام آقای کیلی گفت: بسیاری از این موارد بودند sifted را در مراحل بسیار اولیه به دلیل عدم وجود شواهد معتبر و یا به دلیل متخلف بود “در یک سطح بسیار پایین”.

بیش از 1000 نفر ساخته شده توسط وکیل سابق فیل Shiner و منافع عمومی وکلا (PIL). در سال 2017 او زده شد و به عنوان یک وکیل پس از یک دادگاه او را به جرم سوء رفتار و عدم صداقت از جمله غلط حساب در مورد اقدامات انگلستان سربازان.

  • دولت و نظامی ‘پوشش جنایات جنگی’
  • جنگ عراق را سخت درس

آقای کیلی گفت: هفت نفر باقی مانده موارد شده بود با اشاره به آبگرم اما در شش نفر از کسانی که موارد آن به این نتیجه رسیدند که هیچ اتهام باید آورده شود.

یک مورد است که هنوز هم در نظر گرفته می شود اما آقای Cayley اعتراف کرد که در حال حاضر “کاملا امکان پذیر است” که هیچ یک از اصلی اتهامات منجر به پیگرد قانونی.

آقای Cayley همچنین گفت که او با اعتماد به نفس است جداگانه بررسی انجام شده توسط دادگاه جنایی بین المللی (ICC) در لاهه خواهد شد و نتیجه گیری در این سال بدون عمل بیشتر گرفته شده است.

در سال 2014 دادستان دادگاه فاتو آغاز دوباره باز یک معاینه اولیه از موارد مربوط به اتهام انگلیسی, موارد نقض حقوق بشر در عراق است.

آقای Cayley گفت که او “معتقد” است که آزمون را به زودی تکمیل شود و بدون هر اقدام دیگری است.

او گفت: “احساس من این است که این مسائل در حال آمدن به نتیجه گیری او را معاینه اولیه این سال در رابطه با عراق و انگلستان است.”

ابر حلق آویز بیش پرسنل خدمات را متهم به تخلف در حال حاضر سمت چپ طعم تلخ و کمک به فشار سیاسی به انجام بیشتر برای محافظت از سربازان در میدان جنگ از مدنی و کیفری محاکمه به اتهام اقدامات که صورت گرفت سال پیش.

‘مضطرب ادعا می کند’

اوایل سال جاری دولت در ارائه لایحه امیدوار کننده برای جلوگیری تاریخی اتهامات و مقابله با آنچه که آن را “مضطرب ادعا می کند” در برابر نیروهای مسلح مستقر در خارج از کشور.

این لایحه پیشنهاد پنج سال زمان محدود در هر گونه پیگرد قانونی مگر اینکه قانع کننده شواهد جدید به ارمغان آورده است به نور.

در بیانیه وزارت دفاع گفت که به شدت به مخالفت با پرسنل خدمات و جانبازان در معرض خطر تکرار تحقیقات و بالقوه تعقیب.

جانبازان وزیر جانی مرسر گفت: این لایحه معرفی شد “به منظور کاهش عدم قطعیت در حال حاضر با آن مواجه هستند خدمات پرسنل و جانبازان در رابطه با تاریخی اتهامات” – و با هدف اطمینان “است که ما هرگز تا پایان در این وضعیت می خواهم دوباره”.

اما گروه های مدافع حقوق بشر و برخی از وکلا در حال حاضر به ابراز نگرانی کرد و گفت این قانون می تواند محل نظامی بالاتر از قانون و تضعیف موجود در کنوانسیون های بین المللی.

دیوید گرین معاون رئيس جمهور از قانون در جامعه گفت: یک تعادل باید زده شود برای اطمینان از اتهامات تنها به ارمغان آورد زمانی که موجه باشد.

اما او افزود: “استدلال پشت محدودیت زمانی برای پرسنل مستقر در خارج از کشور است که شده است وجود دارد افزایش در تاریخی تعقیب. بر اساس اندرو Cayley نظرات شواهد برای این ادعا وجود ندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de