سه نفر کشته شده اند پس از یک پایه به میزبانی ایالات متحده و بریتانیا نیروهای نظامی در عراق در برخورد با یک حمله موشکی.

حداقل 12 نفر مجروح شدند در حمله به تاجی اردوگاه نظامی در شمال بغداد.

ما منابع نظامی گفت: یک سرباز آمریکایی و یک پیمانکار آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند. بدون نام هنوز منتشر شده است.

تنش بالا بوده و از آنجا که ما کشته ارشد سردار ایرانی قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه است.

یک تلافی جویانه ایران اعتصاب در al-Asad – پایگاه دیگر میزبانی نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در 8 ژانویه چپ بیش از 100 سربازان مبتلا به صدمات مغزی (TBI).

با این حال هر دو کشور ایران و آمریکا به نظر می رسد پس از آن به می خواهم به رسم یک خط در زیر این موضوع وجود داشته است و هیچ اصلی شعله ور شدن یو پی اس پس.

  • آنچه که در آینده برای نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟
  • سلیمانی: که در ایران ‘راک’ به طور کلی ؟

بیانیه ای از ائتلاف به رهبری ایالات متحده در عراق و سوریه تایید کرد که 18 راکت به حال زده پایه و سه پرسنل ائتلاف کشته شده اند.

در اوایل جیر سخنگوی این ائتلاف گفت: این حمله اتفاق افتاده در 19:35 به وقت محلی (16:35 به وقت تهران) در روز چهارشنبه. او افزود که تحقیقات راه اندازی شده است.

وزارت دفاع بریتانیا در بیانیه ای گفت که این سرباز انگلیسی بود که کشته شد یک عضو ارتش سلطنتی پزشکی سپاه.

“خدمات فرد خانواده مطلع شده است و درخواست کرده اند یک دوره قبل از حریم خصوصی اطلاعات بیشتر منتشر می شوند” بیانیه ای گفت:.

انگلستان, وزیر دفاع, بن والاس به نام این حمله را یک “بزدل و رتروگراد عمل می کنند”.

او گفت: افکار خود بودند با خانواده های کسانی که کشته و یا زخمی اضافه کرد: “ما نباید فراموش قربانی خود و اطمینان حاصل شود کسانی که مرتکب این اعمال چهره عدالت است.”

پیشتر نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این حمله بود “اسفناک”.

“وزیر امور خارجه بریتانیا گفته است به وزیر خارجه آمریکا و ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با شرکای بین المللی ما به طور کامل درک جزئیات این حمله شنیع” او گفت:.

هیچ کس گفت: آنها مسئول این حمله و آمریکا و انگلستان هنوز نسبت سرزنش. اما در گذشته واشنگتن متهم کرده است ایران مورد حمایت جناح در عراق, حمل خارج شبیه اعتصاب.

شده اند وجود دارد گزارش ها از حملات هوایی تلافی جویانه در جای دیگر در عراق نزدیک به مرز سوریه اما این تایید نشده است.

به همین دلیل است که عراق کشیده شده به ایران و آمریکا تقابل است ؟

تنش بین قوس دشمنان به شدت در سال گذشته پس از ایران-حمایت مبارزان شبه نظامی هدف ما پرسنل نظامی و غیر نظامی در یک سری از حملات. نیز وجود دارد بلامعارض حملات هوایی در عراق با هدف قرار دادن شبه نظامیان امکانات و مقامات ایرانی.

در اواخر ماه دسامبر یک موشک حمله به عراق پایگاه نظامی منجر به کشته شدن یک غیر نظامی ما پیمانکار است.

آمریکا سرزنش قدرتمند Kataib حزب الله و شبه نظامی است که بخشی از شبه نظامی مردمی بسیج نیروی. آن را انجام حملات هوایی در پایگاه های آن در غرب عراق و شرق سوریه که در سمت چپ حداقل 25 جنگجویان مرده است.

سفارت آمریکا در بغداد بود و سپس حمله توسط جمعیت معترضان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ایران آن را “پرداخت یک قیمت”.

در 3 ژانویه, آقای ترامپ مجاز یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد که به کشته شدن سلیمانی – فرمانده انقلاب اسلامی سپاه پاسداران سپاه قدس و معمار ایران, سیاست در خاورمیانه – و Kataib رهبر حزب الله ابو مهدی Muhandis.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پنج روز بعد ایران راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایگاه های میزبانی ما نیروهای. این حمله نه کشتن هر سرباز اما بیش از 100 بعدها مبتلا به ضربه مغزی.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت: این حمله موشکی شد “سیلی” برای ما و قول داد برای پایان دادن به حضور امریکایی ها در منطقه است.

چه وضعیت نیروهای نظامی آمریکا در عراق ؟

وجود دارد حدود 5000 پرسنل نظامی ایالات متحده و صدها نفر بیشتر از کشورهای دیگر در عراق به عنوان بخشی از یک ائتلاف جهانی علیه این گروه جهادی دولت اسلامی (is) است.

این ائتلاف است وظیفه ارائه مشاوره و کمک به نیروهای امنیتی عراق در تلاش برای جلوگیری از ظهور مجدد است که شکست نظامی در عراق در سال 2017 اما هنوز هزاران نفر از شبه نظامیان در این کشور است.

روز دوشنبه دو ما سربازان کشته شدند در حمله به یک است مخفیگاه در Qarachogh کوه های مرکزی عراق است.

ائتلاف نیروهای باقی مانده در عراق در دولت دعوت اما پارلمان عراق با تصویب لایحه ای خواستار آن است که دعوت بود لغو.

بریتانیا در ضمن 400 نیروهای مستقر در خاورمیانه و با این نسخهها کار در کنار نیروهای آمریکایی در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی