انگلستان تایید ارتش سلطنتی پزشکی عضو سپاه کشته در حمله تاجی پایگاه ائتلاف در عراق که در سمت چپ 3 مرده

انگلستان وزارت دفاع تایید کرده است که یک سرویسکار – یک عضو ارتش سلطنتی پزشکی سپاه کشته شد در یک مجموعه از شلیک راکت در یک پایگاه مشترک در عراق است. دو سرباز آمریکایی نیز در جریان این حمله است.

“شب گذشته در حمله به انگلستان و پرسنل ائتلاف بود بزدلانه و رتروگراد عمل” وزیر دفاع بریتانیا بن والاس در بیانیه ای گفت: بعد از وزارت دفاع اعلام کرد که تلفات در اوایل صبح روز پنج شنبه. “مردم که آیا این نیست دوستان از عراق است.”

برخی از 18 پرتابه از کار اخراج شدند در بغداد اردوگاه تاجی پایه در روز چهارشنبه یک پایگاه مشترک مسکن ما و دیگر نیروهای ائتلاف استفاده می شود به آموزش نیروهای عراقی. هیچ گروه هنوز گرفته مسئولیت این حمله را که در آن 12 نفر دیگر زخمی شدند که با توجه به ائتلاف.

دو نفر دیگر کشته در حمله موشکی شد آمریکا خدمتگزاران به گفته فرماندهی مرکزی سخنگوی کاپیتان ویلیام شهری است.

بعد از حمله “ناشناس” جنگنده های گزارش پرواز پرواز در مواضع شبه نظامیان در عراق را در غرب استان انبار و همچنین در اطراف سوریه در شهر al-Bukamal در نزدیکی مرز عراق باعث آسیب مواد شناخته شده اما هیچ تلفات.

همچنین در rt.com جنگنده های منطقه هدف در نزدیکی سوریه در شهر Al-Bukamal و عراق استان انبار پس از حمله های موشکی در عراق پایه – گزارش

برخی از مطبوعات حساب پیشنهاد ما تا به حال راه اندازی حملات در تلافی حمله به اردوگاه تاجی اما مقامات هنوز به تایید دخالت آمریکا. فیلم های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی ادعا برای نشان دادن لحظه ای از ضد حمله.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de