انگلستان وام گرفتن از رکورد بالا به عنوان ویروس هزینه soars در مارس


از دولت وام گرفته £62.1 میلیارد دلار در ماه آوریل به بالاترین ماهانه رقم ثبت شده با توجه به آمار رسمی.

آن بر هزینه مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس از طریق شغل های طرح و وام و دو هوا از بسیاری از اقتصاددانان.

هزینه کردند طرح تا به حال بزرگترین ضربه, ضربه £14bn در ماه آوریل است.

دولت مستقل پیش بینی های OBR گفت: شکاف بین انگلستان درآمد و هزینه می تواند ضربه £298bn این سال است.

جاناتان Athow معاون ملی آمار در دفتر آمار ملی (ONS) توصیف مارس رقم به عنوان “تقریبا بی سابقه”.

او به بی بی سی گفت: “وام گرفتن در حال حاضر حدود شش برابر آنچه در آن بود [در مارس] در سال گذشته, بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از تغییرات قابل توجهی در منابع مالی دولت.”

  • Coronavirus: چقدر هزینه انگلستان ؟
  • خرده فروشی تصادف در ماه آوریل به عنوان مستند بازدید از مغازه ها

آقای Athow گفت: آن را غیر ممکن به پیش بینی سال جاری امور مالی عمومی به دلیل “مقادیر بالایی از عدم قطعیت”. درآمد مالیاتی کاهش یافته است به شدت با دولت به تعویق انداختن برخی از پرداخت در حالی که خزانه درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده و هوایی مسافری وظیفه را به طور قابل توجهی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ضمن قرض گرفتن توسط دولت در ماه مارس سال 2020 تجدید نظر شده است تا توسط £11.7 میلیارد پوند 14.7 میلیارد دلار از فایرفاکس گفت.

آن گفت: این محور با یک کاهش در برآورد قبلی از درآمد مالیاتی و سهم بیمه ملی.

افزایش استقراض می آید پس از صدراعظم Rishi Sunak شدت حمایت مالی برای کسب و کار و کارکنان پس از مناطق وسیع از اقتصاد بودند مجبور به توقف با توجه به کروناویروس مستند.

پس از انتشار آمار و ارقام او گفت که اگر دولت تا به حال ارائه نشده است حمایت مالی هزینه به اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود بسیار بدتر است.

“اولویت ما این است که برای حمایت از مردم شغل و کسب و کار از طریق این بحران و اطمینان ما به بهبود اقتصادی است به عنوان قوی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

“همین دلیل است که ما گرفته ایم اقدامات بی سابقه ای برای ارائه خطوط به مردم و کسب و کار را با ما کردند طرح کمک های مالی و وام و کاهش مالیات.”

“همه فقیر’

مقیاس عواقب اقتصادی شد و تاکید کرد روز جمعه در جداگانه خرده فروشی از فایرفاکس. این نشان داد که بالا خیابان فروش سقوط کرد در ماه گذشته به مغازه ها بسته برای مستند.

همچنین روز جمعه اعلام کرد که پرداخت وام مسکن, تعطیلات, طرح برای مالکان در دشواری های مالی در طول همه گیر شده است تمدید برای سه ماه.

به عنوان یک نتیجه از پرش در وام گرفتن از کل بدهی بخش دولتی افزایش یافت به £1,888 bn در پایان مارس – £118.4 bn بالاتر از آوریل 2019.

سابق صدراعظم جورج آزبورن به بی بی سی گفت: “ما باید برای آمدن به شرایط با این واقعیت است که بریتانیا است که فقیر و اقتصاد کوچکتر از آن شده اند.”

پرسید: اگر اقتصاد را به گزاف گویی او گفت: “گزاف گویی است که این کلمه اشتباه است, اما آن را بهبود می یابند.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de