انگلستان ضد نژادپرستی تظاهرات: “عدالت را به دنبال خواهد داشت به “thuggery’, پاتل می گوید


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دبیر خانه Priti پاتل گفت: “عدالت را به دنبال خواهد داشت” برخی از خشونت دیده در ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر انگلستان در آخر هفته.

خانم پاتل تکرار نخست وزیر بوریس جانسون توضیح است که این تظاهرات شده بود “توسط واژگون thuggery” پس از برخی از تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند.

او با توجه به بیانیه ای را در مجلس عوام بعد.

در ضمن صدای روزنامه مدیر Paulette سیمپسون خواستار خویشتن داری از معترضان.

ضد نژادپرستی تظاهرات صورت گرفته در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید, 46, در مینیاپولیس در ایالات متحده پس از یک افسر پلیس سفید فیلم برداری شده بود دو زانو بر گردن او.

هزاران نفر از مردم با حضور صلح آمیز تظاهرات در سراسر انگلستان بیش از آخر هفته از جمله لندن و منچستر و گلاسکو.

ناآرامی در پایتخت در روز یکشنبه منجر به 35 ماموران مجروح و 36 نفر دستگیر و برای جرائم از جمله خشونت اختلال جنایی آسیب و آزار پلیس, پلیس متروپولیتن گفت: در روز دوشنبه.

از ماموران مجروح و دو مورد نیاز بیمارستان درمان با یکی درد و رنج زخم سر و دوم یک آسیب دیدگی شانه پس از برخورد با یک پرتاب بطری.

در بریستول پلیس در ادامه به بررسی “آسیب جنایی” از یک مجسمه برنزی از ادوارد Colston – برجسته قرن 17 تاجر برده – که پاره پاره کردن معترضان, یک حرکت خیابان داونینگ به نام “قانون”.

مجسمه شده است یک منبع اختلاف در بریستول برای سال.

  • شهرستان تقسیم شده و توسط یک تاجر برده میراث
  • پاره کردن تاجر برده مجسمه شد توهین’

PM گفت: آقای جانسون “کاملا درک قدرت از احساس” اما اگر مردم می خواستند مجسمه برداشته شده وجود دارد “مسیرهای دموکراتیک” است که می تواند به دنبال.

آقای جانسون باور ندارد بریتانیا توسط یک نژادپرست کشور اما می پذیرد که تبعیض مداوم مسئله سخنگوی اضافه شده است.

او گفت: وجود دارد باقی می ماند “بیشتر” و هیچ 10 نخواهد بود “راضی” در تلاش های خود برای مهر کردن تبعیض و نژاد پرستی “که در آن اتفاق می افتد”.

در میدان پارلمان در وست مینستر یک مجسمه از سر وینستون چرچیل بود با اسپری نقاشی های دیواری سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ورود به آن متصل است.

خانم پاتل گفت: ایمیل های روزانه “خرابکاری” مسئول هتک حرمت نقاشی و مجسمه شدند “دافعه جنایتکاران که من می خواهم برای دیدن به عدالت به ارمغان آورد بلافاصله”.

ملاقات کمیسر پلیس Dame Cressida, کیر محکوم کرد “خشونت و جنایت” توسط یک “اقلیت از معترضان” به عنوان “ننگین” و گفت که “هرگز قابل قبول” برای حمله به افسران پلیس و یا صدمه به اموال.

او گفت: با توجه به پتانسیل خطر ابتلا به کروناویروس در حال گسترش در تجمع توده مردم باید در پیدا کردن راه های جایگزین برای ابراز خشم و سرخوردگی.

  • فعالان تغییر نام خیابان های مربوط به صاحبان برده
  • شما مجاز به اعتراض در مستند?

ایوان و سامرست پلیس به بی بی سی گفت 17 نفر شناسایی شده اند در ارتباط با سرنگونی Colston مجسمه. بازداشت کرده اند.

مدیر پاسبان اندی مارش دفاع از این تصمیم گرفته شده توسط فرماندهان در زمین و نه به مداخله هنگامی که مجسمه به پایین زده بود و ریخته در بندر.

او گفت: دستگیری مظنون می توانست تا به حال “بسیار جدی انشعابات” برای شهر بریستول از جمله آسیب به معترضان در, پلیس و تماشاگران.

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت LBC رادیو که مجسمه باید پاره شده اند توسط معترضان – اما افزود که این اشتباه بود برای این اثر تاریخی را باید در جای خود باقی مانده است.

آقای جانسون به خشونت در توییتر در روز یکشنبه گفت: مردم باید “حق اعتراض مسالمت آمیز” در حالی که حفظ اجتماعی فاصله اما “حق” برای حمله به پلیس.

او گفت که خشونت بود “خیانت” از پیام تظاهرات.

Ms سیمپسون مدیر صدای یکی از برجسته انگلستان سیاه و روزنامه ها گفت: مردم تا به حال یک “حق مشروع” در اعتراض به مسائل است که باید “به نقطه جوش رسیده” اما خواست مردم “را به مهار خود” و تلاش برای “شامل” احساسات خود را.

او گفت که او احساس نمی خشونت بود “ربوده شده” تظاهرات’ پیام.

خطاب به معترضان گفت: “ما می دانیم که شما عصبانی هستید, ما می دانیم که شما در درد ما می دانیم که شما احساس می کنید هیچ مسیر دیگر به خودتان را بیان کنند.”

Ms سیمپسون سوال که چرا انگلستان هنوز مجسمه های, علامت و نام خیابان “است که به ما یادآوری از یک مکان تاریک در تاریخ” و خواست دولت و دیگران را به “گوش دادن” به کسانی که تماس خود را حذف.

آن را به دلیل “عدم” از گوش دادن و عمل است که “مردم احساس اجبار در یک بیماری همه گیر بروید و نشان می دهد,” او اضافه شده است.

جان Apter, ملی, رئیس پلیس فدراسیون گفت: در حالی که او را درک وجود دارد “خیلی افتضاح از خشم و سرخوردگی” او “نگرانی و غم و اندوه” بود که “پیام مشروع” از تظاهرات شده بود “ربوده شده توسط برخی که قصد خشونت” در برابر پلیس.

او گفت BBC صبحانه آن را “نابخشودنی” است که برخی از مردم شده اند “خنده و شوخی” در مورد خشونت توسط پلیس و هشدار داد که می تواند منجر به بسیاری از مردم به “از دست دادن همدردی” برای تظاهرات.

جرم و جنایت و پلیس وزیر کیت Malthouse گفت BBC صبحانه وجود دارد “بدون شک” افراد دستگیر شده پس از “ننگین اعمال خرابکاری و هتک حرمت”.

پرسید که آیا این اعتراضات شده اند باید مانع از وقوع او گفت: هیچ 10 تا به حال ساخته شده و آن را “بسیار روشن” از قبل است که آنها نقض coronavirus مستند قوانین – اما که “قدرت از احساس” بیش از آقای فلوید مرگ به معنای “مردم برای آمدن به هر حال”.

چگونه جورج فلوید مرگ طنین انداز در انگلستان

پرسید که چرا برخی از افسران پلیس دیده می شد بدون ماسک صورت او گفت: تمام افسران باید از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس به آنها را و آن را به آنها را به یک “پویا ارزیابی ریسک” بیش از اینکه آیا یا نه آن را می پوشند.

این می آید به عنوان رییس پلیس شهری به نام فدراسیون در کارفرمایان برای عذرخواهی برای عدم محافظت از ماموران مجروح در تظاهرات.

کن مارش رئیس این سازمان است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران خواستار اقدام فوری از Dame Cressida و خواستار همکاران خود را به درستی مجهز به نظم عمومی دنده از جمله کلاه و سپر.

آقای مارش گفت: پلیس باید در برخورد با اختلال “به مراتب بیشتر و قوی” اضافه کرد: “ما نیاز به تجهیزات مناسب برای مقابله با آنچه که در مقابل ما است.”

در ضمن, مخالفت نمایندگان مجلس به انتقاد از دیدگاه های ساخته شده توسط وزیر بهداشت مت Hancock که بریتانیا تظاهرات بودند سوخت توسط حوادث در آمریکا “نه اینجا”.

سایه عدالت, منشی, David Lammy گفت که نژاد پرستی و تعصب وجود داشته باشد در انگلستان و همچنین در سراسر اقیانوس اطلس و این نشان می دهد وجود دارد تنها یک مشکل در تماس با ما “واقعی را نشان می دهد جهل”.

آقای Lammy در توئیتر خود نوشت: “مردم در این کشور نه تنها نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار. ما باید به نوبه خود این لحظه به یکی از تغییر و عدالت در بریتانیا بیش از حد.”

  • که در حال تماشای شما کار می کند ؟ آینده از کار از خانه
  • گمشده فوتبال ؟ سازمان دیده بان اول تیم

آیا شما شده است را متاثر از مسائل مطرح شده در این داستان ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de