UFC را Masvidal می گوید Khabib مدیر علی Abdelaziz به دست هر کس D*CK شما نفرت’ در بازی پوشش ردیف

UFC ‘BMF’ خورخه Masvidal است واکنش نشان داد و با عصبانیت به آشکار طعنه زدن بیش از “دو رقمی ضرر و زیان” توسط علی Abdelaziz میان خواستار Khabib Nurmagomedov برای تبدیل شدن به پوشش ستاره جدید UFC بازی های ویدئویی.

در یک نازک-محجبه تطبیق این برنامه شامل یک مدل از Nurmagomedov در مقابل جعبه برای آینده UFC 4 در پلی استیشن Abdelaziz insinuated که سازندگان EA Sports’ زمان ناشناخته پوشش ستاره نالایق بودن چهره این بازی به دلیل ضرر و زیان آنها انباشته شده بود در طول زندگی حرفه ای خود اضافه کرد که مشتری خود را کامل ضبط شده او را به گزینه برتر.

Masvidal به نظر می رسید به بیمار حمله شخصا با به طور معمول صریح صدای جیر جیر در کنار یک شکلک های موش و آنچه به نظر می رسد اشاره به Nurmagomedov مدیر بودن به عنوان دو عامل در اف بی آی و NYPD در سال 2013, کتاب, بازتاب فوران توسط Conor McGregor که سابق قهرمان به نام بیمار یک “f*cking snitch تروریستی موش صحرایی.”

“این باید پوشش جدید” اعلام کرد Abdelaziz تولید یک قطعه از هنر فن نشان Nurmagomedov به عنوان برخی از بازی.

“این مرد هرگز از دست داد. من می دانم که خواهد شد بر روی جلد جدید. یکی خوب است اما یکی دیگر از اتحاد دو رقمی ضرر و زیان است. EA Sports مردم خورد.”

Masvidal که 13 شکست از 48 دعوا و ضرب و شتم Nate Diaz در UFC 244 در نیویورک در ماه نوامبر نیست پاسخ دادن به بیمار به طور مستقیم اما به نظر می رسد هدف قرار دادن او در توئیتر خود نوشت: “شما باید هر کس d*ck شما متنفر هستند در حال حاضر.

“شما بحث زیادی است. که کتمان حقیقت است. شما یک گواهی خبرچین.”

طرفداران باید صبر کنید تا UFC 251 در جولای 11, که ویژگی های گیلبرت سوختگی و Kamaru عثمان در تیتر مبارزه در Masvidal را سبک وزن, بخش, برای کشف هویت این جنگنده بر روی جلد با ورزشکار پروزن بزرگ آماندا Nunes و میان قهرمان اسرائیل Adesanya همچنین شایعه شده بود در حال اجرا – اگر چه سوابق خود را خواهد حکومت آنها باید بیمار را ادعا می شود دقیق است.

همچنین در rt.com باتری اتهامات علیه Khabib مدیر علی Abdelaziz را رد کرد و پس از اتهام درگیری با همکار MMA مدیر آبه کوه