UFC در مقابل coronavirus: در حالی که ورزش های دیگر تعطیل بیش بهداشت و درمان, ترس, Dana White سرسختانه قول: “ما در حال توقف’ (تصویری)

Coronavirus بحران به ورزشی جهانی که جهان’sbiggest ورزشی لیگ گرفته اند تصمیم به تعطیل کردن مغازه ها و به تعویق انداختن خود وقایع. اما یک نام تجاری ورزشی عهد کرده است به شخم زدن در بدون در نظر گرفتن – UFC.

در تضاد کامل با زبان انگلیسی لیگ برتر NBA, NCAA بسکتبال مسابقات و لیگ قهرمانان لیگ UFC است که مصرف یک “کسب و کار به طور معمول” با رویکرد زندگی در طول coronavirus بحران ایجاد تغییرات به حوادث و رویداد برنامه تنها زمانی که دولت احکام و محدودیت های آنها را وادار به انجام این کار.

همچنین در rt.com ‘این احمق f*cking ویروس’: Conor McGregor پست طولانی بیانیه ای در مورد کوروناویروس در میان تراژدی شخصی

در یک همه جانبه مصاحبه با ESPN SportsCenter شنبه شب UFC رئیس دانا سفید گذاشته شرکت خود را در رویکرد به کسب و کار در طول coronavirus بحران در یک جمله ساده.

“مگر خاموش کردن کل کشور که در آن مردم نمی توانند ترک خانه های خود و چیزهایی مثل این که این دعوا اتفاق می افتد,” او گفت:.

بعدی UFC رویداد در برنامه بود ارتقاء مارس 21, رویداد, در, لندن, انگلستان به عنوان سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley راه اندازی شد برای بازگشت به اقدام علیه انگلستان لئون ادواردز.

در طول هفته گذشته UFC طرح شد که این رویداد خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده. اما در حال حاضر به عنوان مسافرت های بین المللی محدودیت دریافت تا به حال تنگ تر خود را در لندن مشاهده شده است اوراق با رویداد اصلی کشمکش با توجه به نقل مکان به جاهای دیگر.

“بدیهی است که همه چیز در حال تغییر توسط ساعت” سفید توضیح داد.

“صبح امروز (شنبه) اعلام نمودند جدید محدودیت های مسافرتی برای انگلستان پس از مبارزه بدیهی است که نمی تواند ادامه دهد در لندن اما مبارزه خواهد کرد.

“ما در حال کار بر روی پیدا کردن یک محل جدید به احتمال زیاد در ایالات متحده و من matchmakers کار در حال حاضر به قرار دادن با هم undercard. خط پایین این است که مبارزه اتفاق می افتد و اصلی رویداد خواهد کرد.”

سفید اصرار که دعوا را هنوز هم اتفاق می افتد ادامه داد: زمانی که او خطاب به وضعیت UFC 249 که قرار بود به عنوان با شدت مورد پیش بینی UFC سبک عنوان درگیری میان Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن.

سفید گفت که مبارزه در واقع می گیرد اما نمی توان آن را در خود اصل برنامه ریزی شده محل مرکز بارکلیز در بروکلین به دلیل تعطیلی دولت در منطقه نیویورک.

همچنین در rt.com UFC فقط این f*cking مبارزه… سیاره زمین نیاز به دیدن Khabib در مقابل تونی فرگوسن!

این طرح برای به حرکت می کند کلید دعوا به لاس وگاس با این گزینه از برگزاری stripped-down حوادث داخل ارتقاء state-of-the-art APEX تسهیلات به UFC عملکرد موسسه. اما با Nevada State ورزشی کمیسیون موقت تعلیق تمام رویدادهای ورزشی رزمی تا پایان ماه مارس. این طرح به دور از برخی.

“ما تا به حال احتمالا یک زن و شوهر از سالن های مختلف برای مبارزه با آن از جمله نوادا” گفت: سفید.

“بنابراین در حال حاضر تمام نوادا چیز رفت ما به دنبال محل دیگری. من امیدوارم که احتمالا توسط 10 ساعت (یکشنبه) صبح من باید دو محل گزینه های که برای مبارزه با. که مبارزه با اتفاق خواهد افتاد. آن را بر روی بروید. طرفداران همه ناجور در مورد آن است. نگران نباشید. Khabib در مقابل تونی اتفاق خواهد افتاد.”

با وجود این طبیعت بی سابقه ای از وضعیت سفید گفت: تجربه خود را در برخورد با اغلب فرار طبیعت غیر قابل پیش بینی رزرو و ترویج مبارزه با حوادث ایستاده بود و او را در جا خوب برای برخورد با کروناویروس بحران است. و او گفت که یک راه یا دیگری نشان می دهد بر روی بروید.

“ما نه توقف. ما را حفظ خواهد کرد پیدا کردن یک راه برای قرار دادن در دعوا,” او گفت: ئی.

“من در مبارزه کسب و کار. من شده است با انجام این کار برای بیش از 20 سال و این مسائل برای من اتفاق می افتد در هر آخر هفته. بنابراین من استفاده می شود به این مسائل. نه در این سطح بدیهی است, اما این چیزی است که ما انجام می دهیم. و ما همیشه مطمئن شوید که کارت اتفاق می افتد و آنها را ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد.”

همچنین در rt.com COVID19 & نقدی: پیامدهای مالی coronovirus همه گیر در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im