UFC رئیس دانا سفید انتقاد Curtis Blaydes به عنوان ‘احمق’ آمریکایی پس از شکست الکساندر ولکوف در UFC Vegas 3 (تصویری)

کورتیس Blaydes ممکن است برنده رویداد اصلی مبارزه با الکساندر ولکوف در UFC Vegas 3 شنبه شب اما او برنده چند طرفداران خود را با عملکرد و چپ UFC رئیس دانا سفید و ژولیده با صفحه نمایش.

جلوتر از او غالب پیروزی بر Volkov, Blaydes توییتی برای گفتن طرفداران نه به انتظار هر چیزی دیدنی از او را به عنوان او قول داد به استفاده از کشتی برای “rag-doll” روسیه در شنبه شب رویداد اصلی در لاس وگاس.

“FYI اگر خانواده بودند به امید دیدن یک 25 دقیقه ایستاده تا جنگ شما احتمالا نباید لحن در به رویداد اصلی علت قصد من به طور کامل در rag-dolling حریف من,” او هنوز توییتی.

“فقط نمیفهمد من می خواهم اجازه دهید خانواده جلوتر از زمان.”

Blaydes خوب بود در کلام او به عنوان او با استفاده از خود تان بازی کشتی را تعطیل ولکوف قابل توجه و حتی اگر او به پایان رسید مبارزه کاملا خسته برای تلاش های خود را وجود دارد هیچ بحث بیش از این نتیجه به عنوان او ادعا کرد یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی.

پس از خود موثر است اما unspectacular عملکرد Blaydes شد unapologetic گفتن خبرنگاران در پست-مبارزه کنفرانس مطبوعاتی “من می دانم که من در حال حاضر. من پاشنه.

“شما را دوست ندارم چه کار کنم ؟ من می خواهم به شما را دیوانه. من می خواهم را به نفع خود. که احتمالا بهترین قسمت در مورد این پیروزی این است که من پیش بینی این و من آن را انجام داد.

“بیست و پنج دقیقه است. به نظر نمی آید اما من خوب با داشتن یک ریگ برنده است و من می دانم که بسیاری از هواداران آن را دوست ندارم و من OK با آن است. این باعث می شود من خوشحال است.”

اما در حالی که Blaydes اعلام کرد خود را خوشحال, UFC رئیس دانا سفید قطعا نبود و UFC supremo ناودان Blaydes نگرش پس از این رویداد.

همچنین در rt.com ‘بیایید Curtis Blaydes دیوانه!’ طرفداران را به حفاری در سنگین وزن UFC با راشل Ostovich, ساحل, لباس شنای زنانه دوتکه پست (عکس)

“او به دست آورد. او صحبت های زیادی sh*t آینده در این هفته است. من فکر نمی کنم شما بحث sh*t او صحبت کردیم و این هفته می آیند و انجام مانند آن. صحبت کردن در مورد دستمال-dolling مردم او را نمی پرداخت و yada yada او باید به عنوان شات.

“او با گاز کشته در پایان دور سوم ساخته شده آن را به پنجمین و برنده این مبارزه است. آره او به دست آورد.”

Blaydes’ آینده نزدیک به نظر می رسد معلوم نیست با UFC عنوان مجموعه ای به رقابت بین دفاع از قهرمان استیپ Miocic و قهرمان سابق دانیل Cormier در یک سه گانه مبارزه در UFC 252 بعد از این تابستان.

در انتظار برنده است کامرونی مخرب فرانسیس Ngannou که لعنتی راه خود را به عقب به عنوان مشاجره. او بدون شک پیش از Blaydes در عنوان خبر با توجه به بیشتر فن پسند سبک مبارزه و این واقعیت است که او دو بار به پایان رسید Blaydes در UFC از جمله وحشیانه 45-دوم تخریب در سال گذشته است.

این بدان معنی است که Blaydes خواهد شد یا مجبور به نشستن همه چیز را برای مدتی و یا دفاع از موقعیت خود را به عنوان دومین مدعی در خط در حالی که بقیه بخش بالاتر از او اجرا می شود در آن دوره و یک شات عنوان باز می شود.

همچنین در rt.com Savage ارسال: دیدار با جیلیان رابرتسون شعله موهای کانادا که خرد روندا راسی UFC ثبت رکورد (تصویری)

Blaydes خود پیشنهاد او خوشحال به نشستن و منتظر یک عنوان اما سفید پیشنهاد کرد در غیر این صورت و گفت: Blaydes باید نگاه به فعال ماندن و بهبود به منظور استفاده از یک آینده شات عنوان اگر یکی همیشه سهامداران.

“با عملکرد خود امشب و قلب من نمی خواهد صبر کنید اگر من از او بود. من می خواهم فعال باقی بماند. من می خواهم به ماندن مشغول” او ادامه داد.

“من می خواهم Curtis Blaydes اما کورتیس Blaydes دارای نگرش اشتباه تا آنجا که من نگران هستم,” او گفت:.

“من لازم نیست که هر چیزی در برابر بچه ها در همه (اما) هنگامی که شما صحبت sh*t مانند او صحبت این هفته شما بهتر در آمده و فریاد کسی را هنگامی که شما صحبت sh*t مانند آن.

“هنگامی که شما صحبت sh*t که او و انجام مانند او امشب ؟ شما نگاه احمقانه است.”

همچنین در rt.com ‘من پاره پاره نیمی از گوش کردن’: UFC قهرمان Jon Jones disfigures Jackass star, Steve-O اخلال در فیلم به عنوان شیرین کاری می رود به شدت اشتباه است