UFC راه اندازی تحقیقات پس از cutman نمایش ‘QAnon’ تئوری توطئه شعار یکنواخت در طول مبارزه

همین خانه صادر کرده است عذرخواهی پس از او دیده می شد در هفته گذشته UFC پخش پوشیدن پچ ترویج ‘QAnon’ تئوری توطئه که می گوید که چندین شناخته شده چهره های سیاسی هستند درگیر در قاچاق کودکان.

خانه کشف شد توسط بینندگان UFC Vegas 3 رویداد ورزشی پچ را در آستین خود را تحمل دنباله ای از حروف ‘WWG1WGA’ یا ‘که در آن ما به یک ما همه” – یک اصطلاح است که مترادف است با ‘QAnon’ تئوری توطئه که نشان می دهد که یک “دولت عمیق” گروه در حال کار بر علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او.

همچنین در rt.com “من نمی توان به تماشای بسیاری دیگر!’ مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحریم NFL & US, فوتبال, بیش از برنامه به زانو زدن در طول سرود

تئوری توطئه است شاهد افزایش در حاشیه حمایت در گذشته دو و نیم سال با وجود مخالفان آن برجسته شده است که آن را تقریبا به طور کامل افشا, اما جناح راست توطئه هنوز موفق به تاثیر آن احساس در ایالات متحده آمریکا رسانه ملی – مانند این رویداد UFC.

UFC انکار خانه اقدامات زمانی که آنها تحت فشار در ماده توسط یک خبرنگار این هفته, و گفته است که آنها راه اندازی رسیدگی به این حادثه.

این یک تخلف از کارکنان ما رویداد تجهیز سیاست” یک UFC بیانیه می خواند.

خانه, در ضمن گفت که او با پوشیدن از QAnon عبارت نمی نشان می دهد خود را برای حمایت از این گروه و این که او صرفا حمایت از ایدئولوژی پشت آن است.

همچنین در rt.com FIFA مسائل درخواست برای ‘تحمل و احترام متقابل & سلیم’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به حمله فوتبال بیش از سرود ردیف

QAnon اعلام شده است یک تهدید تروریسم داخلی در ایالات متحده به علت چند اقدامات خصمانه توسط حامیان آن پس از جنبش شروع به دست آوردن محبوبیت در اواخر سال 2017 با بدنام ‘Pizzagate’ حادثه در واشنگتن DC رستوران در سال 2016 به طور کلی به عنوان یک پیشرو به تئوری توطئه.

برای عذرخواهی به خانه UFC برای پوشیدن آرم و فاصله خود را از توطئه عناصر این گروه به جای گفت که او در نظر گرفته شده و پیام به مردم را به هم نزدیک است.

پیام من ساده است,” خانه گفت. “این در مورد من امضا برای یک باشگاه است که می خواهد برای سرنگونی دولت است. من یک بخشی از آن بی معنی است. اما من می خواهم این پیام که آن را در مورد هر کس که به عنوان یکی در ایالات متحده و سیاره که برای ماده. که پیام من.

اگر من می دانستم که من می خواهم این مقدار flack, من می خواهم که هرگز چیزی را با شما صادق باشد. مردم اعتقاد شخصی خود را باور. که مال من بود. من فقط نشان دادن که من واقعا دوست دارم این پیام را به خصوص در این روز و زمان با تمام تلخه که می گذرد.

آیا شما می بینید نسکار پسر اتاق قفل است ؟ شما توجه کنید که چگونه همه با هم برای این که یک نفر ؟ همه با هم برای او و من فکر کردم که آنچه آمریکا نیاز دارد. به من که پیام ‘که در آن ما به یک, ما همه” به من است که در آن همه ما باید به ایستادن برای همه. ما آمریکایی ها. این کشور ساخته شده است برای همه.

همچنین در rt.com ‘بسیاری از آنها مانند من سیاست’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفاری در بعد از Rory McIlroy می شود آخرین ستاره ورزشی به اسلم US COVID-19 پاسخ

این پیامی است که من همیشه با زندگی و من فکر کردم آن را نگاه بزرگ در آستین من. من نمی دانم این امر باعث این جنجال زیادی. آیا من آن را پشیمانی? آره من خجالت برای UFC و دانا چون او از دوستان من است. اما من معتقدم که ما به عنوان آمریکایی ها باید یکی باشد ؟ من تا روز مرگ من.”

در یک نامربوط حادثه یک پرچم ظاهر می شود به ترویج QAnon پیدا شد بر روی سقف مشهور Jackson-چشمک MMA آکادمی در آلبوکرک نیومکزیکو یک هفته پیش. صاحبان ورزشگاه نشان داد که آنها نمی دانند که چگونه پرچم به دست می آمد به پرواز در خود ساختمان و حذف آن را به عنوان به زودی به عنوان آن اشاره شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net