UFC معرفی دقیق تر سری از coronavirus آزمون برای مبارزان و مربیان خود جلوتر از مبارزه آینده کارت های خود را در چند میلیون دلار UFC Apex تسهیلات در سازمان لاس وگاس HQ.

UFC برگزار شد سه رویدادهای پس از ظهور از coronavirus مستند همه از آن رخ داده است در همان محل در جکسون ویل فلوریدا.

یک جنگنده رونالدو “Jacare” سوزا داشت قرارداد این ویروس در تست های انجام شده در مبارزه با هفته پیش از UFC 249 هر چند این جنگنده بود که در حال حاضر برای وزن-ins در آستانه این رویداد که در آن او در نزدیکی فیزیکی به چندین ورزشکاران دیگر و UFC رئیس دانا سفید.

همچنین در rt.com UFC ستاره رونالدو ‘Jacare’ Souza تست مثبت برای COVID-19 اما UFC 249 هنوز هم برو جلو (تصویری)

با وجود اصرار دارد که خود را تست رژیم کافی بود در این زمان یک گزارش از MMA Junkie نشان داده است که این شرکت معرفی خواهد شد یک باتری بهبود یافته از آزمایشات پیش از بازگشت به لاس وگاس.

هر جنگنده به رقابت در کارت در راس عرصه را دو اجباری COVID-19 آنتی ژن اوروفارنکس سواب آزمایشات قبل از رقابت و زمانی که پس از رسیدن جنگنده هتل که در آن نقطه هر جنگنده و مربی که دستخوش این آزمون به صورت یک دوره خود انزوا تا از نتایج آزمون خود را در دسترس هستند.

مبارزان “نباید ورزشکار هتل و یا تماس فیزیکی با کسی غیر از اعضای اردوگاه خود را تا شما را به دریافت نتیجه آزمون خود را” با توجه به یادداشت های صادر شده برای مبارزان.

اگر نتایج آزمایش منفی مبارزان دعوت به انجام خود را به طور منظم هفته مبارزه با فعالیت های. پس از یک تست منفی آنها گفت: برای ماندن در اتاق تا زمانی که تماس گرفته توسط UFC پزشکی کارکنان.

دوم تست می گیرد پس از وزن قابل فهم و پس از آن مبارزان باید خود منزوی کردن خود در اتاق های هتل ها تا زمانی که وقت آن است که برای حمل و نقل به محل مبارزه است.

همچنین در rt.com مبارزه با انگشتان دست خود را عبور: ‘Jacare’ سوزا تست مثبت به معنی سایه COVID-19 بيشترین بیش از UFC 249 (تصویری)

در طول این زمان هیچ ورزشکاران یا cornermen مجاز خواهد بود به ترک ورزشکار هتل بدون بیان تایید قبل از ایالتی نوادا ورزشی, کمیسیون,” یادداشت متحده است. “شما همچنین باید از تماس فیزیکی با کسی غیر از اعضای اردوگاه خود را.

این رویداد برای اولین بار در داخل UFC Apex تسهیلات می گیرد در این آخر هفته با یک کارت با عنوان سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley, که طول می کشد در کنگره برزیل مدعی گیلبرت می سوزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de